Projektujemy wyjątkowe strony dla Klientów z Ostrowa Wielkopolskiego

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Tworzenie stron www w Ostrowie Wielkopolskim

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych i promowaniem ich w internecie.

Tworzenie stron w ostrowie wielkopolskim, realizacja


Szablony stron są nam obce, ponieważ uważamy że każda strona www musi być unikalna w swoim wyglądzie.
Agencja ACTIVATE to kilka osób, pasjonatów tworzenia stron www, którzy posiadają odpowiednią wiedzę na temat projektowania responsywnych stron internetowych.

 

Każde postawione przed nami zlecenie wykonania strony www dla Klienta z Ostrowa Wielkopolskiego czy okolicy traktujemy jak wyzwanie i staramy się ją wykonać jak najlepiej technicznie i wizualnie.

Pokaż się w Google z najlepszej strony!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Cennik tworzenia strony / sklepu internetowego

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Statyczna strona internetowa

NIE NIE od 1500 PLN

Strona internetowa

TAK TAK od 2000 PLN

Strona internetowa + kategorie produktowe

TAK TAK od 2400 PLN

Sklep internetowy

TAK TAK od 3500 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Podbij Ostrów Wielkopolski znakomicie zaprojektowaną stroną internetową

Posiadanie strony internetowej jest dzisiaj nie tylko dobrym pomysłem czy użytecznym dodatkiem do prowadzonego biznesu, dzięki któremu można zyskać dodatkowych klientów i poprawić swoje zyski. Obecnie odpowiednia strona internetowa to absolutna konieczność, ponieważ nawet jeśli klient nie będzie korzystał ze strony bezpośrednio jako z mechanizmu dokonywania transakcji, zawsze będzie oczekiwał, że taka strona będzie istniała jako wizytówka i podstawowa informacja o danej firmie. Firmy bez swojej strony internetowej są dzisiaj niewidoczne w sieci i nie mają możliwości pełnego zaprezentowania na rynku, niezależnie od tego, czym się zajmują.


Pozwól nam zatem zaprojektować stronę internetową, z której będziesz dumny i która zacznie na siebie realnie zarabiać.
 

W Ostrowie Wielkopolskim ludzie wiedzą, czego chcą.

Nazwa miasta zapisywana była i po polsku, i po niemiecku, i po łacinie. Ostrów wiele widział i ostrowianie mają swoją małą historię. Liczne czasy prób nauczyły ich odróżniać czynniki wartościowe od tych, które mogą wyglądać dobrze jedynie na pierwszy rzut oka.
Projektowanie stron internetowych właśnie dla nich to dla nas wielkie wyzwanie i zaszczyt, ponieważ wiemy, że będziemy rozliczani z nawet najdrobniejszych właściwości przygotowanej witryny. My, zespół ACTIVATE, jesteśmy gotowi na to wyzwanie.

Niech Twoja strona internetowa będzie zawsze dostępna

Wszystkie strony www są dostępne przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu. Nie jest to coś, o co trzeba by była dodatkowo dbać. Prawdziwym celem dla nas jest zaprojektowanie strony www, która będzie dostępna z absolutnie każdego urządzenia. Takie strony internetowe określa się dzisiaj mianem stron responsywnych. Zaprojektowana przez nas responsywna strona www daje gwarancję, że każdy internauta będzie mógł wejść na nią z telefonu, tabletu, komputera i nowoczesnego telewizora. Jeśli tylko będzie chciał, z jej prawidłowym wyświetleniem poradzi sobie nawet lodówka czy smartwatch.

Gwarantujemy, że każda osoba, która będzie chciała się zapoznać z Twoją stroną internetową, będzie to mogła zrobić i będzie to dla niej w pełni wygodne.

Przygotuj się na rywalizację w wyszukiwarkach

Projektowanie stron www wykonywane przez agencję interaktywną ACTIVATE oznacza zaszywanie w kodzie witryny od samego początku form i rozwiązań, które pomagają w odpowiedni sposób promować serwis w wyszukiwarkach internetowych. Skuteczne SEO zawsze zaczyna się od stworzenia strony internetowej w odpowiedni sposób i chociaż jedną z naszych usług jest adaptacja istniejących już witryn do wymogów nowoczesnego pozycjonowania, znacznie lepsze efekty można osiągnąć pracując na dopiero powstającym organizmie. Tworzymy strony internetowe w taki sposób, by nawet przed rozpoczęciem bezpośrednich wysiłków w kierunku zdobycia wysokiej pozycji w wyszukiwarce, serwis już
miał wysoką rangę. Decydując się na współpracę z nami uzyskujesz lepszą pozycję startową
niezależnie od tego, jakie frazy będą w przyszłości pozycjonowane.

Twoja strona musi idealnie działać. Zadbamy o to

Projektowanie stron www, które oferujemy, to kreowanie narzędzia znakomicie odbieranego przez wyszukiwarki, ale też wysoko cenionego przez samych internautów.
Stosujemy nowoczesne standardy programowania, co oznacza, że Twoja strona internetowa będzie się szybko ładowała i płynnie działała nawet na słabszych urządzeniach. I nie będzie się to odbywało kosztem jej estetyki. Wiemy, czego mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego oczekują i wiemy, jak im tego dostarczyć, by zbudować odpowiedni wizerunek Twojej firmy.

Zaciekaw swoich klientów i zatrzymaj ich na stronie

Stworzone przez ACTIVATE serwisy są nastawione na odbiorcę. Rozumiemy, jak dzisiaj ważne są wszelkiego rodzaju mechanizmy społecznościowe i interakcja klienta z firmą poprzez jej stronę. Wybierając naszą ofertę, sprawisz, że nawet bardzo prosta strona internetowa Twojej firmy będzie przygotowana na integrację z najważniejszymi portalami społecznościowym w Internecie. Dasz swoim klientom możliwość skontaktowania się z

Twoją firmą na wiele sposobów i pozwolisz im na odczucie, że są dla Ciebie ważni. W ten prosty sposób jesteśmy w stanie podnieść konwersję, czyli sprawić, że większa ilość osób odwiedzających stronę domową firmy realnie skorzysta z jej produktów i usług, a także wróci do niej w przyszłości.

Bądź gotowy na przyszłość

Nic nie zmienia się tak szybko, jak sposób korzystania z Internetu, zwłaszcza przez ludzi bardzo młodych, a Ostrów Wielkopolski aż kipi energią młodzieży. Przygotuj się z nami na nowe sposoby działania i na mechanizmy, których dzisiaj nie jesteśmy nawet w stanie jeszcze przewidzieć. Projektowane przez naszych specjalistów strony internetowe są bardzo podatne na zmiany, a ich aktualizacja jest dziecinnie prosta. Nawet wprowadzenie sporej rewolucji w ich formie i treści nie powinno stanowić większego wyzwania.

 

Oceń nasze usługi

4.77 / 5 na podstawie 57 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close