Wypromuj się lokalnie w swoim mieście

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Lokalne pozycjonowanie stron - ile kosztuje usługa lokalnego SEO? - cennik

Pozycjonowanie strony internetowej lokalnie w Twoim regionie jest bardzo skutecznym i tanim rozwiązaniem dla firm, które działają na lokalnym rynku w swoim mieście. Tego typu forma reklamy w Google pozwana tanim kosztem wypromować się w Internecie.
Specjaliści zawsze podkreślają, że wizerunek firmy, marka, zaczyna się w głowie klienta. Musi on postrzegać firmę jako dobrą i wiarygodną, by firma taka właśnie była. Samo zaoferowanie produktu nie daje jeszcze podstaw klientowi do wyciagnięcia żadnych pozytywnych wniosków o firmie. Przekonać go do siebie można poprzez zaoferowanie mu tego, czego realnie potrzebuje, a to właśnie robi portal internetowy.

Dobrze zaplanowane lokalne SEO pozwala zdobywac Klientów szukających w Google Waszych produktów, usług. To najbardziej naturalna reklama dostępna na rynku.


Dobrze wypozycjonowana strona internetowa o zasięgu typowo lokalnym np. pozycjonowanie strony www w Koninie czy w regionie poznańskim szybko i celnie odpowiada na pytania posiadane przez klienta. Oferuje mu informację, nie reklamę. Ułatwia mu działanie, dostarcza ważnych informacji i pozwala na przykład wygodnie planować przez sprawdzanie ofert w różnych terminach lub wygodne porównywanie produktów pod względem wybranych cech. Wszystkie tego typu funkcje są zazwyczaj bardzo skomplikowane pod względem ich strony technicznej i skuteczne wykonanie narzędzi tak, by korzystanie z nich było wygodne, to wielkie wyzwanie.
Dlatego trzeba wybrać odpowiednią firmę zajmującą się tworzeniem takich rozwiązań.
Klient wchodzi na stronę internetową w konkretnym celu
Strona internetowa pozwala poinformować, że firma coś oferuje. Sklep internetowy pozwala to zaoferować, w wielu wersjach i w wygodny sposób. Portal internetowy idzie dalej i pozwala klientowi odkryć, czego tak naprawdę potrzebuje. Tylko niewielki odsetek osób korzystających z wyszukiwarek internetowych poszukuje konkretnego modelu telefonu czy konkretnego pensjonatu nad morzem. Znakomita większość z nich ma potrzebę, chociażby posiadania dobrego telefonu lub spędzenia wakacji nad morzem. Osoba porusza sie po omacku i potrzebuje pomocy.

Ceny SEO lokalnego są uzależnione od miasta. Im większe miasto tym konkurencja jest wyższa.

Lokalny cennik pozycjonowania stron internetowych w wersji "Płatność abonamentowa" 2023 (cena za 1 frazęz dodatkiem miasta lokalnego)

Przykładowe frazy:*

Cena / m-c
min. 10 fraz

Cena / m-c
min. 7 fraz
Cena / m-c
min. 5 fraz

szkolenia + miasto

39 PLN 49 PLN 59 PLN

malarz + miasto

29 PLN 39 PLN 49 PLN

stomatolog + miasto

39 PLN 49 PLN 59 PLN

usługi kreślarskie + miasto

25 PLN 35 PLN 45 PLN

budownictwo + miasto

39 PLN 45 PLN 55 PLN

* Podane frazy w powyższej tabeli są przykładowe i wybrane z różnych branż. Fraz w zestawieniu powinno być minimum 10, jednak najkorzystniej jest wybrać większą ilość fraz kluczowych, wówczas cena za pojedyńczą pozycjonowaną frazę staje się zdecydowanie niższa.

Ceny podane w tabeli są cenami netto i obowiązują w 2023 roku.

Skutecznie wykonane pozycjonowanie firmy lokalnej obsłuży klienta w odpowiedni sposób, czyli pozwoli mu sprecyzować jego potrzeby, zapewni mu rozeznanie na rynku i pozwoli podjąć decyzję świadomą w takim stopniu, jaki będzie satysfakcjonował internautę. Jest to ogromna wartość dla firmy, ponieważ pokazuje się w Google na wysokich pozycjach dzięki czemu ma więcej zapytań sprzedażowych od potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie firm na lokalnym rynku

Promocja w formie pozycjonowania regionalnego stron w Google nie odbywa się w sposób bezpośredni, ale pośredni, co oznacza po prostu, że forma portalu internetowego jest bliska ideałowi, który stara się oferować swoim klientom każda wyszukiwarka internetowa. Wyszukiwarki internetowe, przede wszystkim Google, promują jakość, którą definiują poprzez pryzmat sposobu wykorzystania strony internetowej przez internautę. Jeśli internauta spędza na stronie dużo czasu i wraca do niej wielokrotnie, jeśli przegląda jej różne części, taka strona uznawana jest za wartościową i otrzymuje wyższe miejsce dla wszystkich możliwych zapytań związanych z treściami poruszanymi na stronie.
Dzieje się to niemal automatycznie, chociaż oczywiście twórca portalu internetowego musi w odpowiedni sposób skonstruować witrynę w oparciu o wymagania SEO. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by na portalach internetowych wykorzystywano klasyczne zasady pozycjonowania regionalnego stron. Dobrze prowadzone pozycjonowanie regionalne stron przynosi wymierne korzyści finansowe klientowi.

  • Należy trzymać się standardów technologicznych pomagających przy optymalizacji strony lokalnej pod pozycjonowanie

Pozycjonowanie lokalne stron czy pozycjonowanie regionalne bo i taka nazwa na rynku się pojawia to rozwiązanie dla instytucji oraz dla lokalnych przedsiębiorców.

Oferujemy skuteczne SEO regionalne w każdym mieście, poniżej kilka z nich:

Ostrów Wielkopolski

Gniezno

Leszno

Łódź

Gorzów Wielkopolski

Toruń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close