Projektujemy estetyczne strony www obsługiwane na każdym urządzeniu

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Strony internetowe w Poznaniu - zapytaj o cenę

Zadaniem stron internetowych jest przyciąganie potencjalnych Klientów, ale to nie wszystko!
Internauta musi zainteresować się stroną, zostać z nią na chwilę i dopiero wtedy skorzysta z Twoich usług.
Najlepsza witryna internetowa to miejsce w sieci, do którego internauta chce wracać.

Tworzenie stron www, poznań

Tworzymy strony internetowe dla klientów z całego kraju jednak w szczególności dla firm z Poznania i okolic.

Dobrze przygotowana witryna internetowa może być kompletną platformą, na której przedsiębiorca oprze niemal całą swoją działalność gospodarczą dlatego projektowanie stron www to bardzo odpowiedzialne zadanie, jakie spoczywa na agencji interaktywnej.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Zajmiemy się Twoją stroną internetową w Poznaniu

Agencja SEO Activate to grupa doświadczonych fachowców, którzy pracowali już przy niejednej stronie i dla bardzo różnych branż. Podpowiemy, co sprawdzi się najlepiej, zapewnimy wsparcie przy technicznym uruchamianiu usługi oraz zadbamy o proces całego przedsięwzięcia oraz odpowiednie wypromowanie w Google.

Portale internetowe to najbardziej zaawansowane strony internetowe jakie tworzymy. Mogą one pełnić równocześnie rolę strony domowej, ale zazwyczaj stanowią do niej dodatek. Takie serwisy bezpośrednio odwołują się do klasycznej idei portali internetowych, czyli do miejsc, gdzie poszukuje się pogłębionych informacji na określone tematy. Ich podstawowym wyznacznikiem jest wielkość i bogactwo zasobów, do jakich dostęp uzyskuje internauta. Może tutaj poczytać o branży, może obejrzeć materiały multimedialne, często może także w chodzić w interakcje z innymi użytkownikami portalu w oparciu o mechanizmy społecznościowe. Skala portalu np. na rynku poznańskim zależy od środków, jakie się chce na niego przeznaczyć i zazwyczaj więcej oznacza lepiej, ponieważ portal ułatwia budowanie marki i do tego w bardzo istotny sposób przyczynia się do uzyskania dobrego wyniku pozycjonowania.

Cennik tworzenia strony

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Strona www

TAK TAK od 1900 PLN

Strona www + kategorie produktowe

TAK TAK od 3300 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Stworzenie strony opartej o unikalną grafikę i obsługiwaną przez panel administracyjny zaczyna się już 1900 zł netto (z umową na pozycjonowanie strony). Dostosowana jest do najnowszych standardów wymaganych przez wyszukiwarkę Google.

Tworzenie portali internetowych - szybkość ich ładowania

Internauci cenią swój czas i często są ograniczeni limitem transferu danych. Dlatego znacznie bardziej cenione są strony, portale internetowe, które ładują się szybko i wymagają mniejszej ilości danych. Konieczne jest także optymalizowanie działania elementów na stronie przeznaczonej dla przedsiębiorców z Poznania w celu zapewnienia ich optymalnego działania na urządzeniach o ograniczonych mocach obliczeniowych. Tylko profesjonalny Web Designer jest w stanie stworzyć użyteczną i efektowną stronę internetową, która będzie też płynnie działała nawet na słabszych urządzeniach.


Strona internetowa czy portal internetowy musi być funkcjonalny – łatwe odnajdywanie poszukiwanych treści.
Dobrze zaprojektowana strona
musi umożliwiać łatwe odnajdywanie treści, które interesują użytkownika.

Pojawiają się tutaj nawet określone wymogi prawne dotyczące na przykład informacji o plikach cookie (ciasteczkach).. W praktyce większe znaczenie ma chociażby przygotowanie skutecznej wyszukiwarki pozwalającej odnajdywać określone artykuły czy produkty na stronie. Odpowiednie tworzenie sklepów internetowych czy portali to ogromna dziedzina wiedzy oparta na rozległej teorii i wieloletnim doświadczeniu twórców.

Zastosowana musi być optymalizacja SEO – przygotowanie do pozycjonowania.

Pozycjonowanie odbywa się przede wszystkim poprzez tak zwany link-building, ale w praktyce nie ma możliwości uzyskania pozytywnych efektów pozycjonowania bez odpowiedniego przygotowania strony do obsługi botów indeksujących Internet. Możliwa jest adaptacja każdej strony internetowej do wymogów wyszukiwarek, ale znacznie lepsze efekty przynosi przygotowywanie stron internetowych do tego celu już na etapie projektowania stron internetowych. Jest to na tym etapie proces naturalny, który nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Jest to realizowane przez specjalistę świadomego wymagań SEO poniekąd przy okazji tworzenia pozostałych rozwiązań.

Strona musi działać - Responsive Web Design

Internauta może korzystać z bardzo różnych rozwiązań w celu uzyskania dostępu do witryny internetowej. Liczba systemów operacyjnych na komputerach osobistych ciągle rośnie i bynajmniej nie ogranicza sie tylko do produktów z rodziny Windows. Oprócz komputerów wykorzystywane są urządzenia mobilne, które za niedługo staną się głównymi odbiorcami treści. Ich zróżnicowanie jest przeogromne. Na lokalnym rynku poznańskim pojawiają się też nowoczesne urządzenia typu SMART, na przykład lodówki i telewizory. Wszystkie te urządzenia muszą być w stanie poprawnie wyświetlić treści strony i korzystać z wbudowanych w nią funkcji.

Poniżej kilka naszych realizacji

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu?

Odpowiednie stworzenie strony internetowej, witryny internetowej jest fundamentem na którym każda firma z regionu poznańskiego i okolic opiera swoją obecność w internecie. Firma może w praktyce zorganizować swoją działalność w internecie w oparciu o jedną z trzech podstawowych form:

 • Strony domowej (wizytówkowej)
 • Strony z katalogiem produktów
 • Witryny z wiekszą ilością funkcjonalności

Profesjonalne zakładanie stron w Poznaniu przeznaczone jest przede wszystkim dla klientów, którzy oferują produkty, usługi bezpośrednio przez internet. Na takiej stronie powinny znajdować się podstawowe informacje o firmie, jej misja i wartości, przedstawienie oferty oraz dane teleadresowe umożliwiające nawiązanie z nią kontaktu.
Koszt strony zaczyna się od 2000 zł netto i jest głównie zależny od jej obszerności, ilości funkcjonalności jakie się na niej mają znajdować.

Chcesz zaistnieć w internecie?
Pokaż się z najlepszej strony.

Stworzymy i wypromujemy dla Ciebie stronę internetową, która przyciągnie nowych Klientów z Poznania i okolic.

Klient w sieci nie zna Twojej firmy – widzi tylko stronę internetową.

Zaproponuj mu usługę, którą polubi.

W zależności od Twoich wymagań zaprojektujemy dla Ciebie zarówno prosta stronę informacyjną jak obszerną np. w postaci portalu internetowego.
Rozpoczynając pracę analizujemy najpierw konkurencję w danym mieście, w tym przypadku jest to Poznań.

projektowanie stron w koninie

Najważniejsze są sam klasyczny adres, adres email oraz telefon. Strony wizytówkowe mogą posiadać zaawansowane mechanizmy nawiązywania kontaktu, na przykład chat online z pracownikiem firmy, nowoczesne uzupełnienie infolinii. Są zazwyczaj także bardzo widowiskowe od strony graficznej.

Dostępność mobilna każdej strony internetowej z Poznania – wymóg XXI wieku

Poważnym problemem jest tutaj odpowiednie wyświetlanie serwisów na wszystkich urządzeniach. Strona internetowa dowolnego rodzaju przystosowana do wyświetlania na dużym ekranie panoramicznym nie będzie działała prawidłowo na urządzeniu przenośnym o klasycznym formacie wyświetlacza. Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju funkcje, które mogą być zbyt złożone dla niewielkich ekranów dotykowych. Rozwiązanie problemu może pryzmować dwie postacie.  

 • Strony dedykowane

Pierwszym rozwiązaniem problemu braku kompatybilności w tworzeniu stron www na potrzeby urządzeń mobilnych, początkowo głównie telefonów, potem także tabletów. Było to rozwiązanie skuteczne i cały czas jest jeszcze stosowane przez wiele portali internetowych posiadających swoją wersję główną i zwykle poważnie okrojoną wersję mobilną. Jest to jednak rozwiązanie dalece niewygodne, ponieważ wersja mobilna bardzo często okazuje się nie przystawać do wielu urządzeń mobilnych i jej ograniczenia powodują, że użytkownicy mobilni wolą pozostać przy wersji „na komputer”, nawet jeśli oznacza to konieczność godzenia się na określone niedogodności. Dla firmy z Poznania takie rozwiązanie oznacza koszty związane z równoległym prowadzeniem co najmniej dwóch powiązanych, ale technologicznie różnych serwisów.

 • Responsive Web Design

Responsive Web Design można określić jako wykonywanie w sposób adaptacyjny, czyli w oparciu o elementy skalowalne. Takie elementy wykrywają rodzaj urządzenia i jego możliwości techniczne, w tym przede wszystkim rozmiar ekranu, po czym dostosowują swoje atrybuty do możliwości tego urządzenia. Proces przebiega w pełni automatycznie bez jakiegokolwiek udziału użytkownika oraz bez konieczności wykonywania dodatkowej pracy przez twórcę strony. Każda nowa treść dodana do szablonu responsywnej strony jest automatycznie konwertowana do elastycznej postaci.

Opieka nas stronami internetowymi może oznaczać ich samo projektowanie, ale adaptację istniejących serwisów do wymogów współczesności, rozbudowę serwisów, naprawę niedziałającej funkcjonalności, jak również kwestie typowo techniczne, czyli na przykład hosting stron internetowych.

Jak prawidłowo tworzyć stronę www dla lokalnych firm z Poznania?

Prawidłowe zaprojektowanie witryny internetowe oznacza przygotowanie jej do łatwej obsługi przez właściciela.

Standardem w dziedzinie tworzenia stron internetowych dowolnego typu jest wpisywanie ich w kontekst oprogramowania CMS (system zarządzania treścią).
Systemy zarządzania treścią mają najczęściej postać apletów internetowych dostępnych z poziomu przeglądarki, czyli intuicyjnych aplikacji internetowych pozwalających na daleko idące modyfikowanie treści w sposób nie wymagający wiedzy technicznej odnośnie tworzenia stron internetowych np. dla firm z Poznania. Mają one postać tak zwanych systemów WYSIWIG, czyli oferujących wyniki dokładnie w takiej samej postaci jak wizualizacja, na której wprowadza się zmiany. Jest to bardzo wygodne dla właściciela stron internetowych, ponieważ w celu dokonywania drobnych poprawek czy publikowania nowych treści merytorycznych nie ma potrzeby angażowania specjalistów od tworzenia stron internetowych.

Odpowiednie projektowanie stron w Poznaniu

Osoba odpowiedzialna za wykonanie strony musi być przynajmniej po części estetą, by jej dzieło w odpowiedni sposób przemawiały do użytkownika.

Co to oznacza?
 • Strona musi być wpisana w identyfikację wizualną firmy. Jest to taki sam element organizacji jak chociażby jej siedziba.
 • Więcej nie oznacza lepiej. Przejrzystość jest niemal zawsze ceniona dużo bardziej niż bogactwo materiałów.
 • Prezentacja najważniejszych treści na stronie musi wykonana odpowiednio. Internauta nie może nigdy mieć wątpliwości co do przedstawionej mu treści.
 • Informacja dla internauty musi być kompletna. Jeśli coś nie mieści się na stronie, trzeba to streścić lub efektywniej podzielić tematycznie.
 • Grafika każdej strony internetowej nie może mieć być żadnych elementów zniechęcających czy irytujących internautę, bo ją po prostu zamknie.
 • Treści na stronie powinny mieć unikalny wygląd, ponieważ internauta pominie to, co już kiedyś widział, nawet jeśli było to tylko coś podobnego.

Nie wystarczy tylko raz stworzyć stronę internetową i zapomnieć o jej istnieniu.

Masz już swoją stronę internetową? Uczynimy ją lepszą

Twoje wcześniejsze inwestycje wcale nie muszą przepaść. Oferta naszego zespołu jest skierowana nie tylko do nowych projektów, ale także do firm działających już w sieci. Dostosujemy Twoją stronę internetową do wymogów nowoczesnego Internetu, dopasujemy ją do potrzeb odbiorców oraz zajmiemy się jej wszystkimi elementami od rozwiązań technicznych po uzupełnianie treści. Ty skup się spokojnie na swoich klientach. Nie masz jeszcze strony? Czas na naszą magię Twoje pierwsze kroki w sieci będą wyjątkowo proste, bo to my zajmiemy się wszystkim od postawienia serwera i wykupienia domeny, po stworzeniu projektu graficznego oraz funkcjonalnego strony internetowej. Nie będziemy Cię zanudzać kwestiami technicznymi, ale damy Ci narzędzia do monitorowania naszych postępów oraz wyników naszych prac. Koszty też nigdy nie będą zaskoczeniem.

Wykonanie strony w Poznaniu

Poznańscy internauci cenią swój czas i często są ograniczeni limitem transferu danych. Dlatego znacznie bardziej cenione są witryny, które ładują się szybko i wymagają mniejszej ilości danych. Konieczne jest także optymalizowanie działania elementów na stronie w celu zapewnienia ich optymalnego działania na urządzeniach o ograniczonych mocach obliczeniowych. Tylko profesjonalny Web Designer jest w stanie zaprojektować użyteczną i efektowną stronę internetową, która będzie też płynnie działała nawet na słabszych urządzeniach.

Do zobaczenia

Jeśli planujesz wykonanie strony, sklepu internetowego czy portalu prosimy o kontakt z nami.
Spotkamy się w dogodnym dla Ciebie miejscu w Poznaniu, omówimy szczegóły i rozpoczniemy współpracę.

Oceń nasze usługi

4.91 / 5 na podstawie 54 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close