Jak wyceniamy projekty internetowe?

Tworzenie stron internetowych Konin

Odpowiednia budowa strony internetowej to podstawa w marketingu internetowym. Strona internetowa powinna być doskonale zoptymalizowana pod pozycjonowanie, być responsywna czyli samoczynnie dostosowująca się do wszelkiego rodzaju urządzeń
(smartfon, tablet itp.) Wykonane przez nas serwisy internetowe są w pełni skalowalne w przyszłości, czyli można je modyfikować, zmieniać do woli.

Tworzenie stron www, konin

Pokaż się w Internecie z najlepszej strony...
internetowej!

Nasza agencja wykona dla Ciebie stronę wzbudzającą szacunek i zaufanie,
dzięki czemu pozyskasz więcej Klientów.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy proces wyceny strony internetowej w Koninie

Po otrzymaniu zapytania drogą mailową bądź telefoniczną staramy się ocenić ilość czasu i pracy jaką należy wykonać aby zrealizować dane zlecenie.
W odpowiedzi wysyłamy wstępną informację cenową strony internetowej wraz z naszym pomysłem wykonania danego projektu.
Omawiamy wówczas również jakie funkcjonalności ma mieć dana strona czy portal internetowy.
Staramy się zebrać jaknajwięcej informacji od Klienta na temat projektu jaki trzeba wykonać aby spełnić oczekiwania Klienta.
Ustalamy specyfikację projektu, a jeśli to obszerny serwis wówczas organizuje spotkanie aby omówić na spokojnie wszelkie szczegóły.
Po tym etapie przygotowywana jest konkretna oferta z ustaloną ceną i czasem realizacji.
Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji zlecenia, tworzenia stron, portali.

Koszt stworzenia strony jednak opartej o funkcjonalny panel cms zaczyna się od 2500 zł netto.
Nieco bardziej rozbudowana strona z kategoriami, wyszukiwarką itp. oscyluje w granicach 4500 zł netto w górę w zalezności od funkcjonalności jakie się w nim mają znaleźć.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Profesjonalne projektowanie strony to zadbanie nie tylko o jej wygląd ale i o techniczną kwestię

Po wykonaniu danego projektu oferujemy naszą pomoc w zakresie aktualizacji, modyfikacji.

Czym się charakteryzują nasze strony www i jakie mają właściwości?

 Dobrze napisane teksty każdej strony kształtują wizerunek firmy w sieci. 

Dzięki odpowiedniemu prowadzeniu i promowaniu, strona czy sklep internetowy znajdzie się wysoko w Google, co spowoduje wiekszą liczbę odwiedzin Państwa witryny internetowej przez potencjalnych Klientów.
Wiąże się to ze zwiększeniem ruchu i przepływu finansowego w firmie. Stworzenie profesjonalnej witryny w internecie powoduje, że Klient na niej zostanie dłużej, zainteresuje się nimi i co najważniejsze, zaufa firmie czy przedstawionej ofercie.

Witryna z naszej firmy z Konina charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, bardzo dobrą optymalizacją kodu oraz szybkością działania. Każda strona wykonana przez ACTIVATE zarabia na siebie dzięki wysokim pozycjom w Google i świetnym designem. Nasze witryny są w korzystnej cenie z zachowaniem doskonałej jakości.

Te czynniki wpłyną na korzyści finansowe przedsiębiorstwa w przyszłości i powiększenie obecnej rzeszy klientów firmy.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe na projektowanie stron internetowych, a my postaramy się sprostać wymaganiom i stworzyć korzystną cenowo propozycję współpracy.

Cennik tworzenia strony

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Strona www

TAK TAK od 2500 PLN

Strona www + kategorie produktowe

TAK TAK od 3300 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Jaki wygląda proces realizacji projektowania, tworzenia strony?

Jeśli zarządzasz firmą, która oferuje produkty czy usługi prędzej czy później będziesz chciał zaistnieć w sieci.
Wykonane przez nas strony są w rozsądnej cenie.
Żeby profesjonalnie się zajmować tworzeniem stron internetowych trzeba mieć wpływ wiele zależności. Można wykonać stronę prostą, czytelną w pełni funkcjonalną równie dobrze za 2000 PLN jak i dużo więcej w zależności od funkcjonalności jakie mają się na niej znaleźć oraz stopnia rozbudowania.
Wykonywane przez nas strony czy sklepy internetowe są w pełni responsywne (samoczynnie dostosowują się do każdego rodzaju urządzenia) i zorientowana na potrzeby Klienta.
Wszystkie witryny www wykonane przez nas posiadają własny system CMS umożliwiający jej samodzielną edycję co ułatwia wszelkie aktualizacje w przyszłości.

Realizując stronę internetową z naszą agencją interaktywną otrzymujesz:

 • doskonałą jakość wykonanego projektu
 • nieszablonowy wygląd strony
 • gwarancję wykonania strony zgodnej z umową i terminem
 • działanie strony internetowej w każdej przeglądarce
 • pełną responsywność na każdym urządzeniu
 • możliwość rozwoju
 • doradztwo w zakresie promowania w internecie
 • pomoc telefoniczną, mailową w razie pytań i wątpliwości

Wybierając ACTIVATE, kiedy już zakończymy projektowanie strony dla Ciebie, nie zostaniesz z nią sam, będziemy o nią dbać, doradzać promować w sieci abyś miał z niej jak najwięcej profitów finansowych, nowych Klientów.
Na rynku jest wiele agencji w których oferuje się absurdalnie wysokie ceny. Jeśli chciałbyś uzyskać indywidualną ofertę na stronę internetową, prosimy o wysłanie maila lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdujacego się na podstronie "Kontakt".
Wycenimy, doradzimy i być może zaczniemy współpracę.

Ile kosztuje stworzenie strony?

Projektowanie stron jest fundamentem na którym każda firma z Konina i okolic opiera swoją obecność w internecie. Firma może w praktyce zorganizować swoją działalność w internecie w oparciu o jedną z trzech podstawowych form:

 • Strony domowej (wizytówkowej)
 • Sklepu internetowego
 • Portalu internetowego

Profesjonalne tworzenie stron w Koninie przeznaczone jest przede wszystkim dla klientów, którzy nie oferują produktów i usług bezpośrednio przez internet, a podstawowym celem ich serwisów jest udzielenie informacji o firmie. Na takiej stronie powinny znajdować się podstawowe informacje o firmie, jej misja i wartości, przedstawienie oferty oraz dane teleadresowe umożliwiające nawiązanie z nią kontaktu.
Koszt strony zaczyna się od 2500 zł i jest głównie zależny od jej obszerności, ilości funkcjonalności jakie się na niej mają znajdować.

Chcesz zaistnieć w internecie?
Pokaż się z najlepszej strony.

Stworzymy i wypromujemy dla Ciebie stronę internetową,
która przyciągnie nowych Klientów z Konina i okolic.

Klient w sieci nie zna Twojej firmy – widzi tylko stronę internetową.

Zaproponuj mu usługę, którą polubi.

W zależności od Twoich wymagań zaprojektujemy dla Ciebie zarówno prosta stronę informacyjną jak i sklep czy portal internetowy.
Rozpoczynając pracę nad stroną internetową analizujemy najpierw konkurencję w danym mieście, w tym przypadku jest to Konin.

Najważniejsze są sam klasyczny adres, adres email oraz telefon. Strony internetowe wizytówkowe mogą posiadać zaawansowane mechanizmy nawiązywania kontaktu, na przykład chat online z pracownikiem firmy, nowoczesne uzupełnienie infolinii. Są zazwyczaj także bardzo widowiskowe od strony graficznej.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Zadaniem strony jest przyciąganie do Ciebie ludzi, ale to nie wszystko!
Internauta musi zainteresować się stroną, zostać z nią na chwilę i dopiero wtedy skorzysta z Twoich usług. Najlepsza strona internetowa to witryna, na którą internauta chce wracać.

Tworzenie stron w Koninie, realizacja

Zajmiemy się stworzeniem witryny dla Twojej firmy

Nasz zespół to grupa doświadczonych fachowców, którzy pracowali już przy niejednej stronie i dla bardzo różnych branż. Podpowiemy, co sprawdzi się najlepiej, zapewnimy wsparcie przy technicznym uruchamianiu usługi oraz zadbamy o stronę techniczną całego przedsięwzięcia.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close