Stworzymy dla Ciebie wyjątkową stronę internetową

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Strony internetowe w Kaliszu

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, sklepów i staramy się aby nasze serwisy osiągały wysokie pozycje w Google. Nie jest to jednak proste i nie stanie się z dnia na dzień, ale jest to warunek absolutnie konieczny dla osiągnięcia sukcesu biznesowego.

Tworzenie stron w kaliszu, projekty

Agencja interaktywna ACTIVATE to zespół doświadczonych fachowców, których głównym zadaniem jest projektowanie stron, wiedząc jednocześnie, w jaki sposób przeprowadzić cały proces tak, by mała firma z Kalisza mogła wypłynąć na naprawdę szerokie wody. W pierwszym kroku zawsze tworzymy stronę www czy sklep internetowy dopasowany do realnych potrzeb naszych partnerów. Ich zadaniem jest przede wszystkim zarabianie i jak największe zyski dla Twojej firmy.

 

Pokaż się w Google z najlepszej strony!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Cennik tworzenia strony / sklepu internetowego

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Statyczna strona internetowa

NIE NIE od 1400 PLN

Strona internetowa

TAK TAK od 1900 PLN

Strona internetowa + kategorie produktowe

TAK TAK od 2500 PLN

Sklep internetowy

TAK TAK od 3500 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Jak stworzyć wyjątkową stronę internetową w Kaliszu?

Tworzymy strony www traktując to przede wszystkim jako narzędzie prowadzące do celu, ponieważ nie jest to ani konkurs piękności, ani tym bardziej strony internetowej nie są celem samym w sobie. Strona www ma przyciągać klientów i zarabiać dla swojego właściciela, naszego partnera i to właśnie jest głównym celem przyświecającym projektowaniu stron internetowych w wydaniu ACTIVATE.

Profesjonalne stworzenie strony internetowej zaczyna się od ceny 1900 zł + VAT i jest to strona oparta o indywidualną grafikę obsługiwana przez panel administracyjny ACTIVATE CMS.

Nasze dzieło od pierwszej linijki kodu dostosowane jest do standardów wymaganych przez wyszukiwarki internetowe. Taka optymalizacja może być prowadzona w sposób wyjątkowo skuteczny, kiedy nasze działania zaczynamy od zera. Każdą gotową stronę internetową można dostosować do SEM/SEO, ale jakość tego dostosowania nigdy nie będzie taka, jak w przypadku projektów nowych.

Tworzenie sklepu internetowego w Kaliszu

Istnieje bardzo wiele miejsc, gdzie można z sukcesem zbudować biznes. W dobie Internetu lokalizacja stała się mniej ważna, niż było to jeszcze do niedawna, co wcale nie oznacza, że realizując tworzenie sklepów internetowych czy projektowanie stron internetowych w dobrej cenie zapominamy o tym, skąd są nasi partnerzy i w jaki sposób działają w swoim otoczeniu. Wręcz przeciwnie, ponieważ takie miejsca jak Kalisz udowodniły, że potrafią być znakomitymi bazami dla rozwijających się przedsiębiorstw. Nie chodzi o takie kwestie, jak poprzedzające antyczne czasy osadnictwo w tym regionie i burzliwa historia nowoczesna Kalisza, ani nawet o funkcje administracyjne czy utracony w reformie samorządowej status regionalnego centrum – miasta wojewódzkiego.
Dzisiejszy Kalisz jest idealnym połączeniem znakomicie rozwijającego się rynku, przystępnych kontaktów z otoczeniem oraz relatywnej izolacji, dzięki której stosunkowo łatwo jest wykroić dla siebie pierwszy solidny kawałek rynku w Google lokalnym poprzez dobrze zaprojektowane strony. Activate proces ten przeprowadziło już dla wielu firm z różnych branż. Stań się kolejną historią sukcesu naszej agencji interaktywnej.

Myślimy globalnie, ale działamy też lokalnie

Usługa ACTIVATE realizowana jest jako element strategicznego działania promocyjnego.
Oznacza to, że tworząc strony w internecie należy uwzględniać zarówno lokalny, jak i globalny charakter. Rynek Kalisza jest idealnie skrojony do tego, by uzyskiwać na nim wielkie sukcesy poprzez pozycjonowanie lokalne i odpowiednie skonstruowanie każdej witryny internetowej z myślą o takich działaniach sprawi, że praktycznie na starcie będzie można pokonać większość
konkurencji lokalnej. Aspekt ten jest szczególnie ważny dla firm zdobywających swoich klientów przede wszystkim lokalnie.
Zadbamy o technologiczną doskonałość Twojej strony Internet nie jest miejscem chaotycznym. Opierając się na tych
standardach jesteśmy w stanie dostarczyć stronę internetową, która dla każdego internauty będzie znakomitym doświadczeniem pod względem szybkości działania i czasu ładowania się danych. Spełnienie standardów technologicznych to także warunek efektywnego pozycjonowania.

Strona internetowa musi działać na wszystkich urządzeniach

Klienci Twojej firmy poszukują Cię już nie tylko za pomocą komputera i nawet telefony można traktować jako urządzenia klasyczne. Prawdziwymi nowościami są telewizory, lodówki, a nawet mikrofalówki, które też posiadają swoje przeglądarki
internetowe. Internet rzeczy dzieje się teraz. Zaprojektowanie strony  w Internecie z naszą pomocą gwarantuje jej pełną kompatybilność ze wszystkimi takimi urządzeniami w korzystnej cenie. Na pewno nie stracisz żadnego klienta tylko dlatego, że nie umiał prawidłowo wyświetlić strony. Realizacja standardów Responsive Web Design to zawsze dla nas priorytet.

Wykorzystaj w pełni media społecznościowe

Wszyscy dzisiaj korzystamy z potęgi mediów społecznościowych, a kanał ten nie tylko pozwala zdobyć nowych klientów, ale także buduje relacje z klientami najważniejszymi.
To osoby, które będą wracać na Twoją stronę i wielokrotnie korzystać z usług Twojej firmy.
Zaprojektowana przez nas strona internetowa będzie połączona z wszystkimi platformami społecznościowym, na których pojawia się Twoja firma.

Pomożemy ci zawsze być na czasie

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa to mechanizm, który można bardzo łatwo zmieniać. Dodanie do nich nowych treści, uzupełnienie o nowe moduły, zmiana szaty graficznej, a nawet takie rewolucje, jak wzbogacenie strony o funkcjonalność sklepu internetowego to żaden problem. Kalisz się zmienia, potrzeby ludzi się zmieniają, Twoja
firma się zmienia. Nie rezygnuj z możliwości rozwoju tylko dlatego, że chwilowo dana funkcjonalność nie jest niezbędna. Z Activate wszystkie opcje zawsze będą otwarte.

Kontroluj wszystko, co dzieje się na stronie www

Informacja to potęga. Z dodatkowymi narzędziami, jakie można uruchomić na zaprojektowanej przez ACTIVATE stronie, można dokładnie śledzić wszystkie wydarzenia.

Kto wchodzi na Waszą stronę internetową?
 Co na niej robi? 

Ile czasu tu spędza i na co zwraca uwagę?
Jesteśmy w stanie się tego dowiedzieć.

 

Oceń nasze usługi

4.74 / 5 na podstawie 46 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close