Projektujemy responsywne strony dla Klientów z Torunia

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Strony internetowe w Toruniu

Od lat projektujemy witryny internetowe i promujemy je w Internecie.

Tworzenie stron www, toruń

Każdy projekt strony dla klienta z Torunia czy okolic jest inny ponieważ nie korzystamy z żadnych szablonów.
ACTIVATE to pasjonaci tworzenia stron www, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie odnośnie projektowania nowoczesnych stron internetowych.

Zawsze w naszej firmie jest tak, że tworzenie i wdrażanie stron internetowych czy też uruchamianie kampanii AdWords dla Klienta z miasta Toruń lub okolic traktujemy jak wyzwanie i staramy się je zrealizować jak najlepiej technicznie i wizualnie.

Pokaż się w Google z najlepszej strony!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Cennik tworzenia strony / sklepu internetowego

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Statyczna strona internetowa

NIE NIE od 1400 PLN

Strona internetowa

TAK TAK od 1900 PLN

Strona internetowa + kategorie produktowe

TAK TAK od 2300 PLN

Sklep internetowy

TAK TAK od 3900 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Nowoczesne sklepy internetowe - Toruń

Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe co jest jednym z narzędzi prowadzącym do celu. Sklep internetowy powinien pozyskiwać Klientów i przynosić profity finansowe.
I właśnie tym się zajmuje agencja ACTIVATE.

Profesjonalne stworzenie sklepu internetowego zaczyna się od ceny 3900 zł + VAT i jest to strona oparta o oryginalną niepowtarzalną grafikę obsługiwana przez panel administracyjny ACTIVATE CMS, dostosowany do najnowszych standardów wymaganych przez wyszukiwarkę Google. Natomiast tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Torunia rozpoczyna się u nas już od 3900 zł + VAT i jest to sklep z nieszabloną grafiką i dużą ilością funkcjoanlności.

Przedstaw się internautom z Torunia pokazując jak wygląda Twoja strona internetowa

ACTIVATE to firma, która swoim klientom oferuje bardzo wiele różnych usług. Jedną znajważniejszych z nich jest stworzenie nowoczesnej w swojej formie, wyglądzie a zarazem responsywnej strony internetowej dla zrobienia znakomitego pierwszego wrażenia, co możliwe jest dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej o prawdziwie przebojowym charakterze. Projekt naszego autorstwa działa bardzo szybko i na wszystkim, jest treściwy, znakomicie nadaje się do pełnienia roli bazy do pozycjonowania, a do tego potrafi zatrzymać u siebie nawet tak wymagających użytkowników, jak mieszkańców Torunia.

Czas, by Toruń było znane nie tylko z Unii

Toruń to piękne miasto z długą historią i wspaniałą architekturą, ale nie da się ukryć, że ze względu na bliskość dwóch wielkich ośrodków gospodarczych, Poznania i Wrocławia, pozostaje zazwyczaj trochę w ich cieniu. Mieszkańcom taka sytuacja za bardzo nie przeszkadza, ponieważ mogą się cieszyć przyjemnym i spokojnym miastem, a jeśli potrzebują
jakichkolwiek produktów i usług, nie mają najmniejszego problemu z ich zdobyciem. Dla przedsiębiorców z Torunia jest to wielkie wyzwanie i agencja interaktywna Activate jest w stanie się go w ich imieniu podjąć. Projektowanie stron internetowych w naszym wydaniu pozwala na uzyskanie lepszej rozpoznawalności i przywiązanie do siebie klientów, którzy będą chcieli wracać na stronę firmy. Co więcej, jeśli taka jest wola naszych partnerów,
projektowanie strony internetowej i późniejsze działania promocyjne mogą obejmować także wypady na stolice Dolnego Śląska i Wielkopolski. Dobra strona www pozwoli rywalizować jak równy z równym z podmiotami z tych wielkich metropolii.

Uzyskaj stronę internetową dopasowaną do współczesnego świata

Sposób korzystania z Internetu przez internautów zmienia się bardzo szybko i tworząc stronę internetową, zawsze bierzemy pod uwagę ten fakt. Dbamy o to, by na stronę internetową każdego z naszych partnerów internauci mogli wchodzić bez żadnych przeszkód i w najwygodniejszy dla siebie sposób. Mieszkaniec Torunia ma naprawdę bardzo wiele opcji,
więc nie można go do siebie zrazić żadnymi, nawet najmniejszymi drobiazgami. Dlatego właśnie realizujemy w projektowaniu stron www założenia standardu Responsive Web Design. Oznacza to, że strony www autorstwa zespołu Activate są w stanie rozpoznać, na jakim urządzeniu będą wyświetlane i poznać właściwości tego urządzenia, a następnie
automatycznie dostosować do niego swój wygląd. Nie ma już potrzeby tworzenia kilku wersji strony na potrzeby telefonów, tabletów i telewizorów. Jeśli ktoś ma mikrofalówkę z dostępemdo Internetu, Twoja strona wyświetli mu się na niej prawidłowo.

Zadbaj o to, by Twój klient czuł się komfortowo

Pogoń za pięknej i funkcjonalnością stron internetowych może prowadzić w pułapkę. Wiele bardzo ładnych rozwiązań wymaga bowiem transferowania dużej ilości danych oraz mocnych urządzeń, by serwis internetowy był wyświetlany prawidłowo oraz nawigowanie po nim było płynne. Znakomicie orientujemy się, jak projektować strony w internecie, by były
zarazem lekkie, sprawne i ekscytujące. Decyzja o podjęciu współpracy z Activate oznacza, że projektowanie stron internetowych będzie wykonane tak, że każdy internauta, nawet dysponujący starszym telefonem, wejdzie na stronę domową firmy naszego partnera i będzie w stanie z niej wygodnie korzystać. Ważnym elementem realizacji tego celu jest stosowanie nowoczesnych standardów budowania stron internetowych. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez nasz zespół to gwarancja, że nie pozostaniemy w tyle za nowoczesnymi rozwiązaniami i razem z nami w awangardzie technologii będą kroczyć nasi partnerzy.

Zainteresuj klientów swoją stroną i wchodź z nimi w interakcję

Tworząc stronę internetową w sposób nowoczesny, co oznacza zaoferowanie internaucie czegoś więcej, niż tylko tablicy informacyjnej, nawet najbardziej ekscytującej i informacyjnej. Współczesny Internet jest interaktywny i w taki sam sposób możesz dzięki nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Tworząc zoptymalizowane pod SEO strony internetowe myślimy w perspektywie konkretnych działań i interakcji, stosujemy kryterium wartości i nie są to tylko slogany.

Jesteśmy w stanie wykonać projektowanie stron internetowych tak, by pełniły wręcz rolę portali internetowych, gdzie będzie można sprawdzić na mapie sposób dojazdu do właściciela, bezpośrednio zajrzeć do jego mediów społecznościowych, zapisać się na newsletter, poprosić o kontakt jego przedstawicieli handlowych, a nawet, jeśli będzie taka potrzeba żeby nasza strona internetowa potrzebowała kontaktu bezpośredniego z Klientami wówczas przygotujemy taką opcję w postaci chat online.
Na wykonanej przez nas stronie klient przeczyta ważne informacje o produktach i usługach, zostawi swój komentarz i powiadomi znajomych, że znalazł coś ciekawego.

Wyrusz z nową stroną internetową na podbój wyszukiwarki w Toruniu

Klientów zdobywa się dzisiaj głównie poprzez wyszukiwarki internetowe. Korzystając nich niemal wszyscy internauci, także w kwestii produktów i usług, które nie mają nic wspólnego z Internetem. Mieszkaniec Torunia, który potrzebuje lokalnej usługi, także skorzysta z wyszukiwarki.

Stworzona przez nas strona jest w pełni przygotowana do zabiegów związanych z pozycjonowaniem, dzięki czemu wszystkie działania w tej kwestii będą bardziej efektywnie. Niezależnie od tego, w jakim kierunku będzie prowadzona promocja, zawsze solidny fundament w postaci odpowiednio stworzonej strony internetowej będzie oferował Twojej firmie lepszy start. Adaptowanie gotowych witryn na potrzeby SEM/SEO nigdy nie daje równie dobrych rezultatów.

Oceń nasze usługi

4.98 / 5 na podstawie 63 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close