Skrojona na miarę strona internetowa dla firmy z Bydgoszczy

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Strony internetowe Bydgoszcz

Od lat wiadomo że zaprojektowanie odpowiedniej strony internetowej czy sklepu internetowego nie jest takie proste, jednak my to robimy od dawna i jesteśmy najlepsi.Strony internetowe bydgoszcz
Nie stosujemy szablonów, ponieważ uważamy że każda strona internetowa powinna być unikalna.
Grupa ACTIVATE to kilka osób, pasjonatów oferujących projektowanie witryn, którzy wiedzą jak je projektować tak aby każdy Klienta z Bydgoszczy czy okolic był w pelni zadowolony.

Każda zbudowana strona www w Bydgoszczy jest dla nas wyzwaniem a zarazem wizytówką, dlatego staramy się tworzyc je najlepiej jak potrafimy zachowując obowiazującą stylistykę, i wymagania stawiane przez wyszukiwarkę Google.

Dodatkowo oferujemy też tworzenie sklepów internetowych.

Pokaż się w Google z najlepszej strony!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Cennik tworzenia strony / sklepu internetowego

Rodzaj projektu

Indywidualna grafika

Panel CMS Cena

Statyczna strona internetowa

NIE NIE od 1300 PLN

Strona internetowa

TAK TAK od 1500 PLN

Strona internetowa + kategorie produktowe

TAK TAK od 2200 PLN

Sklep internetowy

TAK TAK od 2900 PLN

Portal internetowy

TAK TAK indywidualna wycena

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Czy łatwo zbudować stronę internetową?

Oferowane przez agencję interaktywną ACTIVATE usługi emarketingowe to coś zdecydowanie bardziej wartościowego, niż tylko możliwość zaznaczenia swojej obecności w Internecie. Dzisiaj konkurencja pomiędzy firmami, zwłaszcza w takich regionalnych metropoliach jak Bydgoszcz, jest bardzo zawzięta i trzeba koniecznie zaoferować internaucie możliwość skorzystania z wszechstronnej usługi, by zdobyć jego uznanie. Celem przedsiębiorcy musi być zapewnienie internaucie pełnej wygody, dostępności i informacji, a także ułatwienie mu podejmowania wszystkich działań. Łącznie z tym pierwszym – znalezieniem strony w Internecie. Activate jest to w stanie zrobić iw ten sposób znacznie powiększyć skalę Twojej działalności.

Twoja pozycja w regionalnej metropolii

Bydgoszcz to idealne miasto do prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to regionalna metropolia, do której ciąży cała masa mniejszych miast i miejscowości i równocześnie jest to miejsce znakomicie skomunikowane ze swoim otoczeniem. Nieustanna rywalizacja z Toruniem o palmę pierwszeństwa w województwie nauczyła mieszkańców miasta, że mają prawo wybierać pomiędzy wieloma ofertami i stawiać tylko na te najlepsze.
Jest to wielka szansa dla każdego aktywnego gracza lokalnych rynków i Activate pomaga z niej skorzystać. Projektując stronę internetową na potrzeby ich użytkowników z Bydgoszczy i z całego regionu, pomagamy stojącym za nimi przedsiębiorcom w uzyskaniu pozycji lidera w branży i w zdobyciu wszystkich klientów, jacy są na rynku. Dominacja wcale nie jest niemożliwa. Nawet dla firmy, która na razie jest jeszcze niewielka.

Rozpychaj się odważnie w wyszukiwarkach

Nasi eksperci wiedzą jednak, że prawdziwa gra toczy się tutaj o klienta i o zyski, więc w pierwszej kolejności projektując strony www staramy się stworzyć narzędzie odpowiednie do późniejszej promocji. Dzisiaj w biznesie wygrywa ten, kto dla ważnych dla swojego biznesu fraz jest w stanie zapewnić sobie wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Najlepiej oczywiście zwyciężyć w Google. Projektowane strony internetowe stanowią idealny wytrych do mechanizmów pozycjonowania stron i umożliwiają łatwiejsze pozycjonowanie tak w ujęciu ogólnym, czyli dla wszystkich produktów i usług na rynku, jak i w ujęciu lokalnym. Rynek Bydgoszczy jest duży i prężny, kreowana przez nas strona daje także możliwość stosowania pozycjonowania lokalnego, w którym głównym celem są właśnie mieszkańcy Bydgoszczy i miast okolicznych.
Musi to znaleźć odzwierciedlenie w formie, jaką przyjmie strona www.
Dokładamy specjalnych starań, żeby projektowanie stron internetowych wykonywane przez nas spełniało założenia Responsive Web Design, czyli specjalnych zasad pozwalających automatycznie dopasowywać wyświetlanie do urządzenia, które stronę pobrało.

Bądź wszędzie tam, gdzie twoi klienci

Każda zaprojektowana strona internetowa dla potrzeb Twojej firmy, zawsze pamiętamy, że Internauta żyje w Internecie. Nie wchodzi do niego tylko na chwilę, tylko jest cały czas otoczony informacjami i wiedzą. Dlatego przygotowywane przez nas serwisy w każdej chwili można rozbudować chociażby o elementy społecznościowe. Od samego początku strona domowa firmy może być zintegrowana z jej Facebookiem lub Instagramem, a także dowolnym innym portalem internetowym, który może mieć dla firmy znaczenie. Klienci z Bydgoszczy oczekują dzisiaj, że będą mogli polubić firmę, przekazać o niej informacje znajomym, przeczytać na jej treść komentarze i dodać coś od siebie. Wszystko to jest dzisiaj normalny ekosystemem stron internetowych i zespół Activate jest gotowy, by takie rozwiązania wdrożyć także w Twoim serwisie.

Chcesz, by twoja strona dobrze działała

Pozyskać klienta jest bardzo trudno, a zniechęcić go do siebie niezwykle łatwo.
Dlatego zespół naszych programistów skupia się nie tylko na ładnym wyglądzie strony i pięknych animowanych przejściach. Nie zapominamy o tym, by witryna klienta działała sprawnie nawet na gorszych technicznie urządzeniach i szybko się ładowała. Wygoda poruszania się po stronie jest dla internauty bardzo ważna. Zapewniając ją, upewniamy się, że żaden klient nie będzie miał negatywnych doświadczeń związanych z firmami naszych partnerów i będzie chętnie wracał na ich strony. Klient powracający, to klient, który wdaje znacznie większe szanse na realne zawarcie umowy.

Oceń nasze usługi

4.98 / 5 na podstawie 42 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close