Tworzenie portali internetowych

Zanim zaczniemy tworzyć portal internetowy np. aukcyjny, ogłoszeniowy, społecznościowy czy informacyjny musimy najpierw poznać jego działanie i przemyśleć każdą funkcjonalność aby przyszli jego użytkownicy łatwo i przyjemnie mogli z niego korzystać. Dlatego najpierw spisujemy szczegółową specyfikację działania i wszelkich zależności jakie muszą w nim się pojawić.

Przy tego typu większych projektach warto również sobie podzielić prace na kilka etapów. Po ustaleniu funkcjonalności przychodzi czas na projektowanie grafiki, która też powinna być przyjazna dla każdego użytkownika. Ceny portali są różne, uzależnione od ilości opcji jakie ma posiadać.

Kwestia kosztów, ceny - podczas tworzenia portali internetowych

Profesjonalne tworzenie portalu internetowego z myślą o użytkownikach, którzy będą z nich korzystać. Każdy serwis wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem, działającą na wyobraźnię grafiką, a także łatwą nawigację.

Koszty, ceny są ustalane indywidualnie z racji tego, ze portal może posiadać setki różnych opcji, funkcjonalności.
Portale, które projektujemy są również dostosowane na wszystkie urządzenia – te mobilne i te stacjonarne. Strona responsywna na smartfony i tablety jest idealnie dopasowana, przejrzysta i atrakcyjna pod względem wizualnym. Troszczymy się również o to, by Twoi Klienci bez trudu wiedzieli, w jakim miejscu na stronie portalu się znajdują i jak szybko mogą przejść do dowolnej innej strefy w obrębie tego serwisu.Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie portal, który cały czas będziesz mógł wzbogacać o nowe treści, grafikę i pliki wideo bez obaw o to, że Twoja strona zacznie się wolniej ładować. Dzięki takim narzędziom, jak Symfony i systemowi CMS typu Joomla możemy w niedługim czasie zrealizować dla Ciebie zamówienie na nowoczesny serwis, który odpowiada aktualnym standardom.

Jakie portale tworzymy?

  • portal ogłoszeniowy
  • portal turystyczny
  • portal informacyjny
  • portal ogłoszeniowy
  • portal aukcyjny


Jednocześnie otrzymasz od nas portal, który w dowolnej chwili będziesz mógł zmodyfikować, by dostosować go do aktualnych potrzeb swoich użytkowników. Dotyczy to w zasadzie większości elementów na stronie pod względem graficznym, nawigacji, jak i dodawania treści.
To najlepsza możliwość, biorąc pod uwagę to, jak szybko zmieniają się trendy i jak ważne jest, by móc za nimi błyskawicznie nadążyć, by nie stracić w oczach swoich użytkowników i potencjalnych Odbiorców, którzy również mogą dołączyć do grona regularnie odwiedzających Twój portal.

Tworzenie portali informacyjnych

Tworzymy portale informacyjne, które są atrakcyjne dla odwiedzających. Dbamy o to, by treści wyświetlały się na stronie w sposób przemyślany, czytelny i zachęcający do przeczytania jak największej liczby dostępnych informacji. Projektujemy portal informacyjny w taki sposób, by użytkownik mógł jak najszybciej zapoznać się z tekstem,
który Go ciekawi.
Możesz mieć pewność, że jeśli zlecisz stworzenie portalu informacyjnego właśnie nam, będzie on dopasowany do aktualnych potrzeb Internautów, a także wyjątkowo pojemny i dobrze zorganizowany. Dzięki temu zamieszczone teksty każdego kolejnego dnia będą widoczne, a jednocześnie zadbamy o to, by te poprzednie również dało się łatwo i szybko
znaleźć.

Utworzymy dla Ciebie serwis, który pozwoli Ci szybko wzbogacać go o kolejne treści.

Nasz każdy portal opiera się na 3 kliknięciach, by internauta znalazł potrzebne treści w maksymalnie trzech kliknięciach.
Nakładamy również nacisk na dobrą pozycję Twojego portalu w wyszukiwarce, dlatego otrzymasz serwis dobrze zoptymalizowany pod SEO. Korzystamy także z narzędzi i systemów CMS, które umożliwiają proste i szybkie modyfikacje związane z doborem fraz kluczowych. Dzięki temu Google zarejestruje każdy kolejny tekst.
Projektując portale informacyjne, stawiamy na oryginalny design, właściwy dla tematyki, czy grupy docelowej, do której przede wszystkim kierujesz zamieszczane treści. Wszystkie elementy graficzne pozostają ze sobą spójne, a treść jest doskonale widoczna.
Zaprojektowany portal informacyjny idealnie wygląda na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, nie tracąc na swojej funkcjonalności oraz intuicyjnej nawigacji.

Tworzenie portali ogłoszeniowych

Projektujemy portale ogłoszeniowe z myślą o Twoich użytkownikach, by docenili już od pierwszej sekundy obecności na tym serwisie jego intuicyjny interfejs. Na takich portalach kwestia ta ma kluczowe znaczenie, ponieważ każdy internauta pragnie jak najszybciej znaleźć ogłoszenie, którego poszukuje lub miejsce, gdzie będzie mógł dodać swoje.
Twój portal umożliwi łatwe znalezienie potrzebnych treści z uwagi na komfortowe filtry i dopracowany algorytm wyszukiwania. Dzięki temu każdy odwiedzający błyskawicznie znajdzie ofertę, produkt lub firmę, której poszukuje. Łatwo też dowiedzą się o nim inni, ponieważ połączymy go z serwisami społecznościowymi, z których Twoi odbiorcy mogą
korzystać najczęściej. Wykonamy dla Ciebie portal, który również będzie zachęcać do wymiany komentarzy między internautami.
Tworzenie portalu ogłoszeniowego, dbamy o to, by był funkcjonalny, wygodny, a także doskonale skomponowany. Każdy element na stronie ma swoje przeznaczenie i wpływa na przejrzystość treści. Ogłoszenie można na nim dodać szybko i w prosty sposób, więc każdy internauta doskonale sobie z tym poradzi.

Zaprojektujemy dla Ciebie portal, który będzie wyróżniać się graficznie, by bardzo szybko jego adres zapisał się w pamięci z określoną barwą i strukturą. Prostota w nawigacji to również ten czynnik, który ma dla nas znaczenie, jak i dla użytkowników. Nowoczesny design w połączeniu z dostosowaniem serwisu do potrzeb internautów mobilnych to
funkcjonalny portal, który przykuwa uwagę. Twój serwis zachęci więc do odwiedzania go jak najczęściej.

Tworzenie portalu aukcyjnego

Zaprojektujemy dla Ciebie portal aukcyjny, który będzie mieć wszystkie funkcjonalności konkurencji, a do tego wyróżni się szatą graficzną i wygodą użytkowania. Odwiedzający bardzo szybko zorientują się, jak mogą z niego korzystać i na jakim etapie składania zamówienia się znajdują. Wiemy, że najlepiej sprawdza się jasna kolorystyka, jednak
uwzględnimy także Twoje indywidualne sugestie i oczekiwania.

Twój portal szybko się wczyta, niezależnie od tego, jak dużo znajdzie się na nim zamieszczonych ofert produktowych i jak dużym zainteresowaniem będzie się cieszyć wśród internautów. Serwis ten spełni wszystkie standardy związane z usability, dlatego odbiorcy mogą zaglądać na niego regularnie i kupować właśnie w nim.

Zadbamy również o to, byś mógł łatwo zarządzać swoim portalem, bez korzystania z pomocy z zewnątrz. Bez trudu więc i straty cennego czasu uda się dodać nowe treści, grafikę, a także wykorzystać pełny potencjał, jaki drzemie w Twoim portalu. Obsługa zamówień jest również szybka i zautomatyzowana. Możesz też cieszyć się dobrą pozycją serwisu w Google ze względu na SEO, co zapewni Ci większy ruch na portalu. Tworzenie portali aukcyjnych cieszy się w ostatnim czasie dużym powodzeniem ponieważ wiele tego typu serwisów odniosło duży sukces finansowy i jest wiele osób chcących go powielić. Użytkownicy bez trudu przejdą z jednego miejsca portalu w inne, nie zastanawiając się nad tym, jak tego dokonać. Prosta nawigacja, a także intuicyjny algorytm wyszukiwania ofert zachęcają do spędzenia na portalu więcej czasu i złożenia zamówienia na interesujący produkt.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close
Array
(
    [alias] => tworzenie-portali-internetowych
    [id_strony] => 56
)