Pozycjonuj się lokalnie w Poznaniu

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Home / Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu
 

POZYCJONOWANIE POZNAŃ - SKUTECZNE LOKALNE SEO
 

Pozycjonowanie lokalne w Poznaniu - cennik

Jeśli Twoja firma działa na terenie Poznania lub okolic i chcesz pozyskać nowych Klientów w swojej branży to dobrze trafiłeś.

ceny pozycjonowania dla Poznania

Jako agencja SEO proponujemy skuteczne i tanie pozycjonowanie na Poznań w Google na lokalne frazy.

 • Jeśli prowadzisz biznes o zasięgu typowo regionalnych np. salon kosmetyczny czy siłownia w Poznaniu zależy Ci na klientach praktycznie tylko z okolicy i właśnie dla takich rodzajów firm jest tanie i profesjonalne pozycjonowanie lokalne.

Sprawdź jakie korzyści przyniesie Ci reklama w Google wśród klientów z Poznania czy wielkopolski.
 

Tanie, profesjonalne pozycjonowanie stron Poznań z agencją SEO Activate?

Pozycjonowanie w Poznaniu, czyli usługa SEO lokalna charakteryzuje się jak sama nazwa wskazuje prowadzeniem prac pozycjonowania strony na lokalnym rynku skierowanych bezpośrednio na pozycjonowaną stronę.
Równie ważTaniene są działania optymalizacyjne przeprowadzane stopniowo i systematycznie na stronie pozycjonowanej profesjonalnie, które po pewnym czasie powodują wzrost pozycji danej strony w wyszukiwarce Google co wiąże się z większą ilością wizyt na stronie potencjalnych Klientów.

Tanie lokalne SEO czyli profesjonalne pozycjonowanie w Poznaniu z agencją SEO ACTIVATE kieruje stronę internetową na określoną grupę w danym regionie skupioną na swoim regionie w tym wypadku jest to Poznań lub ościenne miejscowości.

Ceny usługi SEO lokalnego są uzależnione od miasta. Im większe miasto tym konkurencja jest wyższa.

Lokalny cennik pozycjonowania stron internetowych w Google w wersji "Płatność abonamentowa" 2023 (cena za 1 frazę)

Przykładowe frazy:*

Cena w PLN / m-c
min. 10 fraz

Cenaw PLN / m-c
min. 7 fraz
Cenaw PLN / m-c
min. 5 fraz

restauracja Poznań

39 49 59

stolarz Poznań

29 39 49

dentysta w Poznaniu

39 49 59

hydraulik Poznań

25 35 45

okulista Poznań

39 45 55

* Podane frazy w powyższej tabeli są przykładowe i wybrane z różnych branż. Fraz w zestawieniu powinno być minimum 5, jednak najkorzystniej jest wybrać minimum 10 fraz kluczowych, wówczas cena za pojedyńczą pozycjonowaną frazę staje się zdecydowanie niższa.

Ceny podane w tabeli są cenami netto i obowiązują w 2023 roku.

Odpowiednie pozycjonowanie strony w Google dla Poznania stanowi obecnie zdecydowanie najbardziej użyteczną formę promowania stron internetowych. Jest to narzędzie naturalne, które nie drażni użytkownika i przekazuje mu wartościowe treści (z ang. content) jakich szuka zamiast nachalnie reklamować. Jest też dużo skuteczniejsze od narzędzi typu marketingu szeptanego.

Bezpłatna wycena pozycjonowania

Administratorem Państwa danych osobowych jest ACTIVATE sp. z o.o. czytaj więcej

Usługi SEO Poznań - dlaczego warto współpracować z agencją SEO?

Tylko profesjonalna agencja SEO jest w stanie skutecznie realizować profesjonalną usługę SEO w taki sposób aby przynosiły one wymierne korzyści finansowe w postaci nowych konwersji, firmie dla której stronę w danej chwili promujemy. Tego typu synergię nazywamy SXO (Search Experience Optimization).
Pozyskany wzrost ruchu organicznego z wyszukiwarki analizujemy co ma znaczny wpływ na ilość wartościowych konwersji.
Odpowiednio i profesjonalnie prowadzona usługa SEO Poznań daje szybkie efekty w postaci wysokich pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Dzięki właśnie tej usłudze SEO prowadzonej u nas w agencji wiele lokalnych firm odnosi sukcesy w swoim mieście, dlatego warto podjąć z nami współpracę.

Lokalne pozycjonowanie strony na Poznań

Konieczne jest rozpoznanie oczekiwań klienta mieszkającego w Poznaniu i zestawienie ich z rzeczywistością. Mała firma nie pokona gigantów w branży, którzy dodatkowo mieli już dużo czasu na zbudowanie swojej pozycji. Podejmowanie niektórych rękawic może być też nieefektywne kosztowo. Kluczem do sukcesu jest ustalenie razem z Klientem takich fraz, które pozwolą na uzyskanie dobrych wyników przy możliwie niewielkich nakładach.

Prace wykonywane podczas lokalnego pozycjonowania strony na Poznań czym zajmuje się nasza agencja SEO, charakteryzuje się stosunkowo niskim cennikiem usługi.
Pozycjonowaniem strony internetowej należy zająć się w odpowniedni sposób, żeby przynosiło efekty i wówczas jest nieporównywalnie tańsze od globalnego pozycjonowania ze względu na ich mniejszą konkurencyjność ograniczoną do jednej lokalizacji. Także reasumując można powiedzieć, że to tania forma promocji w Google.
 

RODZAJE POZYCJONOWANIA I ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE WWW POZNAŃ?
 

Pozycjonowanie lokalne zaczyna się w naszej agencji SEO już od 499 zł netto miesięcznie. W tym lokalnym pakiecie fraz kluczowych jest nawet kilkadziesiąt wyrażeń kluczowych odpowiednio dobranych do branży i konkurencyjności w danej lokalizacji. Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu na lokalne frazy nie ma górnej granicy cenowej ponieważ, jeśli firma zdecyduje się na wiele miast, lokalizacji wówczas cena wzrasta do nawet kilkaset %. Wycena jest zawsze indywidualna i szyta na miarę pod wymagania klienta, rodzaj strony i konkurencję.

Cennik usług SEO jest w pełni uzależniony od rodzaju strony czy sklepu, zakresu jaki ma obowiązywać reklama oraz ilości
zadań jakie nalezy wykonać aby osiągnąć zadowalanjące pozycje w Google.
Najbardziej znazne formy pozycjonowania, usługi SEO to:

 • pozycjonowanie szerokie - reklama na dziesiątki lub nawet setki długich fraz kluczowych
 • pozycjonowanie lokalne na Poznań - dla firm poruszających się w danym obszarze, np. w Poznaniu
 • pozycjonowanie portali internetowych - specyficzne pozycjonowanie łączące usługę szerokiego SEO i lokalnego

Czym jest profesjonalne SEO i SEM? - pozycjonowanie w Google

Oba pojęcia określają nieco inne działania w zakresie marketingu internetowego i mają wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Najprościej można to wyjaśnić powołując się na wzór SEM = SEO + PPC w którym SEO oznacza Search Engine Optimization, natomiast PPC to Pay Per Click (płatność za kliknięcie w reklamy Ads)

Różnice między seo a sem

Cennik pozycjonowania strony dla całego kraju jest drogi i wymaga ogromu pracy. Uzyskanie dobrych wyników dla jednego miasta jest znacznie realniejszym celem. Uzyskanie wyniku top10 w wynikach wyszukiwania Google dla Poznania może kosztować już zaledwie 50 złotych miesięcznie dla jednej frazy. Nawet w konkurencyjnych branżach.

Skuteczne pozycjonowanie na Poznań - agencja SEO

Skuteczne pozycjonowanie stron www Poznań na lokalne frazy jest zawsze odpowiednio przygotowana strona internetowa. To ona będzie pojawiała się w wynikach wyszukiwania wśród innych witryn poznańskich firm. Musi być do tego odpowiednio przystosowana i nasza agencja SEO o to odpowiednio zadba. Strona nie stanie się popularna bez zabiegów wspierających poza nią, ale zabiegi te zawsze będą nieskuteczne, jeśli fundament promowania nie będzie odpowiedni.
O miejscu w wynikach wyszukiwania decydują roboty przeszukujące sieć. Klasyfikują one materiały w sposób mający dać odpowiedź na pytanie, gdzie internauta znajdzie treści najodpowiedniejsze dla jego zapytania. Chociaż są to bardzo zaawansowane mechanizmy, cały czas operują na schematach do których strona internetowa może zostać dostosowana,
lub stworzona od nowa, jeśli takie rozwiązanie okaże się łatwiejsze.

Pozycjonuj się lokalnie

Pozycjonowanie www Poznań - trzeba być elastycznym

Kryteria oceny stron zmieniają się w czasie i specjalista z agencji SEM/SEO musi być elastyczny.
Zmienne zasady oceny powodują, że nawet strony stworzone przez zorientowaną osobę mogą stać się nieużyteczne. Twórcy-amatorzy często popełniają jeden lub więcej z typowych błędów:

 • układ strony nie odpowiada preferencjom wyszukiwarek;
 • dodawanie treści do serwisu jest chaotyczne;
 • kod strony jest przestarzały lub zawiera błędy;
 • brakuje nowoczesnych rozwiązań lubianych przez internautów.

Obecnie na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu można liczyć tylko w przypadku stron opartych na treściach wartościowych, wtedy profesjonalne pozycjonowanie lokalne Poznań jest możliwe.

 

Stary mechanizm promował liczne drogi na skróty, które kiedyś skuteczne, dzisiaj prowadzą do ukarania witryn, z usunięciem ich z wyników wyszukiwania włącznie. Popularna strona w roku 2013 będzie najprawdopodobniej zbanowana w roku 2018. Zmiany kosmetyczne w dobrze zaplanowanych stronach wprowadza się szybko i łatwo. Polegają zwykle na ukrywaniu treści zbędnych lub mało wartościowych. Jeśli potrzebna jest przebudowa strony, rozsądne z ekonomicznego punktu widzenia jest jej zbudowanie od nowa. Ocena jakości witryny musi być wykonana indywidualnie.

Najczęście wyszukiwane frazy w Poznaniu z branży SEO

Przykładowe frazy:*

Liczba wyszukiwań

pozycjonowanie stron Poznań

890

pozycjonowanie Poznań

1800

pozycjonowanie strony Poznań

310

pozycjonowanie stron internetowych Poznań

45

*Źródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner

Działania off-site w agencji SEO/SEM

Kształtowanie otoczenia strony internetowej to podstawa mechanizmów SEO. O miejscu w wynikach wyszukiwania decyduje tandem sposobu wykorzystania strony przez internautę oraz sieci powiązań strony z innymi witrynami. Zadaniem specjalisty od pozycjonowania lokalnego stron w Poznaniu i innych miastach, jest zbudowanie dla Klienta systemu linków, który zbuduje w oczach wyszukiwarek renomę.
Popularność to nie wszystko. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to trzeba mieć na uwadze wiele tego typu rozwiązań aby każda karta produktowa była widoczna w Google na wiele fraz kluczowych. Wiele popularnych miejsc w Internecie sklasyfikowanych jest jako kopalnie spamu. Z tego powodu linki na stronach tego typu są szkodliwe i profesjonalna kampania SEM/SEO musi oznaczać usuwanie tego typu powiązań. Każda agencja od SEO musi o tym wszystkim pamiętać aby skutecznie pozycjonować strony w Google.

Przewaga abonamentu nad płatnościami za efekt

Dotychczasowy model współpracy oparty na zapłacie za konkretny efekt najczęściej zastępuje dzisiaj miesięczna opłata abonamentowa. Taki rodzaj współpracy daje lepsze efekty w długim czasie, ponieważ pozwala na stosowanie mechanizmów przynoszących efekty po czasie i z użyciem mniejszych środków. Metody pozwalające uzyskać szybkie efekty są często ryzykowne i mogą doprowadzić do ukarania firmy poprzez obniżenie jej rankingu lub całkowite zbanowanie strony internetowej w wyszukiwarce.

Czy warto lokalnie pozycjonować? np. dla frazy "Pozycjonowanie w Poznaniu"

Oczywiście, że tak.

Dlaczego to takie ważne?

 1. Google wykorzystuje naszą lokalizację pokazując wyniki wyszukiwania z danego miasta
 2. Łatwiej będzie znaleźć Twoją firmę w Poznaniu w Google
 3. Klienci często porównują produkty w internecie zanim kupią coś w sklepie stacjonarnym
 4. Coraz większe ugruntowanie pozycji firmy na rynku lokalnym
 5. Rośnie rozpoznwalność i prestiż firmy w regionie
 6. Coraz większe znaczenie mają opinie w internecie w danym mieście
 7. Cennik fraz lokalnych jest dużo korzystniejszy dla portfela Klienta

To wszystko osiągniesz dzięki wypozycjonowanej stronie internetowej w swoim mieście.

Budowa lokalnych linków

Efektywne i tanie pozycjonowanie na Poznań jest zbudowanie bazy linków tak, by strona Klienta prezentowała się jako miejsce zapewniające najwartościowsze informacje dla zapytania wpisanego przez internautę.

Linki na dobrych stronach to wartościowe linki.

Dlatego tak ogromne znaczenie praktyczne ma silne zaplecze.

Oferujemy pozycjonując lokalnie:
 • pozyskiwanie linków najwyższej jakości,
 • optymalizację strony pod frazy kluczowe,
 • zdobywanie linków tematycznych lokalnych,
 • pozyskiwanie ruchu z wartościowych stron www,
 • korzystny cennik lokalny
 • konwersja ruchu na Klientów.

Analiza rynku przez agencję SEM/SEO - tanie pozycjonowanie w Google Poznań

Wszystkie narzędzia muszą być zastosowane w sposób optymalny, by koszty ich wykorzystania przekładały się na jak największy zysk realny. Dlatego równie ważna co ich zręczne wykorzystanie jest umiejętność strategicznego zaplanowania działań.
Każdą kampanię SEO musi poprzedzać profesjonalna analiza rynku przeprowadzona przez profejonalną agencję SEO ACTIVATE pod pozycjonowanie w Google w tym przypadku dla rynku Poznańskiego. W jej wyniku będzie można odpowiedzieć na pytanie, które frazy warto pozycjonować, kiedy można spodziewać się osiągnięcia celu, jakie cele można realnie zakładać i czy będzie tanio. Dzięki analizie dowiemy się na przykład, czy frazy długiego ogona na danym rynku się sprawdzają czy nie i jakie pozycjonowanie strony będzie skuteczne i tanie w danej lokalizacji.

Coraz większe znaczenie tańszego pozycjonowania lokalnego stron internetowych

Każdy z nas na codzień korzysta ze smartfona, tabletu czy laptopa będąc większość czasu online aby być w stałym kontakcie z rodziną czy znajomymi.

Poniżej przykład wyszukiwania restauracji w mieście Poznań:

źródło fotografii: Google

Tego typu urządzenia rozpoznają naszą lokalizację dzięki czemu wpisując w Google cokolwiek, czego w danej chwili szukamy najpierw pojawiają nam się wyszukiwania lokalne dla tego danego miejsca, lokalizacji w której się obecnie znajdujemy.

Wyszukiwarka Google wyświetla wówczas wyniki z danego miasta jeśli tam właśnie się aktualnie znajdujemy
niezależnie od tego czy daną frazę wpiszemy z dodatkiem miasta czy bez.

Dlatego warto rozpocząć zabieg profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej swojej firmy na lokalne frazy, ponieważ niezależnie od tego jak wpiszemy zapytanie do Google zobaczymy wyniki lokalne z Poznania i okolicy. Również kwoty w cenniku lokalnym są dużo niższe niż w wypadku ogólnopolskich fraz kluczowych.

Jak do nas trafić?

Aktywuj się w Google i zyskaj nowych Klientów

Oceń nasze usługi

4.89 / 5 na podstawie 80 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close