Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Dzięki pozycjonowaniu zapewniamy znaczne zwiększenie sprzedaży poprzez wzrost ruchu na sklepie internetowym.
Pozycjonowanie sklepu to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy spośród działań reklamowych przeznaczonych dla e-commerce.

Coraz więcej firm handlowych od jakiegoś czasu zmienia profile swoich kanałów sprzedażowych i skupia się bardziej na zaistnieniu w Internecie, tworząc sklepy internetowe.
Zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów online bazując na frazach ogólnych (najbardziej wyszukiwanych), które jednak są najtrudniejsze do wypromowania ponieważ konkurencja nie śpi. Drugim zestawem fraz jakie proponujemy przy pozycjonowaniu sklepów to frazy z długiego ogona typu long tail, które mimo że są mniej wyszukiwane niż bardziej ogólne jednak przy większej ich ilości daje to również pożądane efekty.

Obecnie branża e-biznesu rozwija się bardzo dynamicznie i daje coraz więcej możliwości sprzedażowych firmom chcącym sprzedawać swoje produkty w Internecie.

Szybko i wygodnie, nie wychodząc ze swojego ulubionego fotela można zrobić przemyślane zakupy.

Każdy praktycznie posiada teraz dostęp do Internetu i wielu z nas zamiast krążyć po mieście woli dokonac zakupów online w zaciszu swojego mieszkania oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Jednak aby sprzedawać z zadowoleniem trzeba oferować w swoim sklepie internetowym produkty wysokiej jakości i odpowiednio przedstawione, pokazane aby Klient po wejściu na naszą platformę sprzedażową e-commerce miał ochotę tam pozostać na dłużej i dokonac zakupu.

Nasz sklep internetowy może być świetnie wykonany technicznie, mieć najlepsze produkty i niskie ceny ale...

Jeśli nie jest widoczny w wyszukiwarce Google nikt go nie znajdzie.

I tutaj ACTIVATE śpieszy z pomocą ;-) oferując skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie sklepu online czyli reklamę sklepu, która jest najtańsza i najskuteczniejsza na rynku jeśli chodzi o reklamę ecommerce.

Po wykonaniu sklepu online należy skontaktować się z firmą zajmującą się optymalizacją i pozycjonowaniem platform e-commerce i rozpocząć współpracę prowadzącą do wypozycjonowania platformy zakupowej w Google.

Pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce Google to proces oparty o działania optymalizacyjne i marketingowe, które mają na celu doprowadzenie adresu URL sklepu na jaknajwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy kluczowe zwiazane z branżą sklepu.

Co zyskujesz pozycjonując sklep internetowy w ACTIVATE?

  • zwiększenie ruchu na platformie ecommerce
  • sklep staje się bardziej widoczny w Google
  • budowanie rozpoznawalności sklepu, marki
  • wzrost sprzedaży po uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarce
  • prestiż na tle innych sklepów z branży

Poprzez proces pozycjonowania sklepu internetowego w wyszukiwarce Google zyskujesz tak naprawdę wiele, od wzrostu zapytań produktowych generujących wzrost sprzedaży w firmie do stopniowgo gruntowania swojej pozycji na rynku.

Zespół specjalistów z ACTIVATE wykona dla Ciebie darmową analizę Twojego sklepu internetowgo oraz poprzez pozycjonowanie i optymalizację SEO zwiększy w nim ruch.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close