Tworzymy strony
dodające skrzydeł...
 
 w Google! 

 

 

Projektowanie stron www

Nasza agencja tworzy wyjątkowe witryny internetowe zorientowane na Klienta i jego potrzeby zgodnie z UX. Nasze serwisy www, portale są bardzo dobrze zoptymalizowane, zgodnie z zaleceniami Google, dzięki czemu uzyskują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Samoczynnie dostosowują się do każdego ekranu (monitora, smartfona czy tabletu) dzięki czemu można je przeglądać wszędzie na dowolnym urządzeniu. Każda prawidłowo zaprojektowana strona www przynosi duże możliwości marketingowe.


 

Pozycjonowanie stron

To najważniejszy element promocji firm w sieci. Jest to odpowiednia optymalizacja strony pod wyszukiwarkę internetową, mająca na celu zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Ten proces polega na jak najlepszym dostosowaniu strony do wymagań Google aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach organicznych na określone fachowo wybrane frazy kluczowe. Pozycjonowanie stron internetowych i jego cena zależy głównie od lokalizacji i konkurencyjności branży. Oferujemy lokalne pozycjonowanie w Koninie w wyszukiwarce Google, optymalizację stron pod SEO.

Tworzenie sklepów internetowych

Zajmując się projektowaniem stron nie zapominamy o tworzeniu sklepów internetowych, bazując na obecnej stylistyce, modzie i wymaganiach e-commerce dostosowując się jednocześnie do wyszukiwarki Google aby sklepy pięły się w górę w wynikach wyszukiwania. Sklepy internetowe jakie tworzymy oparte są o nasz system cms co sprawa, że mamy pełny wpływ na kod źródłowy projektu i możemy nim lepiej zarządzać.
Nie musisz już szukać agencji z Konina czy okolic, która trudni się tworzeniem stron internetowych. My się tym zajmiemy, projektując dla Ciebie stronę www lub sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb.

Optymalizacja stron (SEO)

Po utworzeniu strony ważna jest jej optymalizacja pod pozycjonowanie. Jest to szereg działań, wykonywanych w trakcie tego procesu mających za zadanie uzyskanie najlepszej jakości kodu strony, linkowania wewnętrznego. Staramy się osiągnąć jak najwyższą ocenę robotów wyszukiwarek dla danej witryny oraz podnieść tym samym jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Należy wykonać audyt strony pod kątem treści a także struktury i analizy kodu źródłowego. Trzeba przeanalizować nagłówki i metetagi stron zaindeksowanych oraz szereg innych ważnych zależności. Obecnie aby stworzyć optymalną stronę internetową, zgodną z wymogami Google, trzeba posiadać szeroką wiedzę na wiele tematów z tym związanych.

Zobacz nasze portfolio WWW

Poniżej kilka zaprojektowanych stron internetowych wykonanych w ostatnim czasie oraz zoptymalizowanych pod pozycjonowanie w Google.
Zachęcamy również do obejrzenia pozostałych naszych prac.Jaki jest koszt utworzenia strony internetowej?

Jeśli zarządzasz firmą, która oferuje produkty czy usługi prędzej czy później będziesz chciał zaistnieć w sieci.
Pomożemy Ci w tym i stworzymy stronę internetową w rozsądnej cenie.
Żeby profesjonalnie stworzyć stronę www ma wpływ wiele zależności. Można wykonać stronę prostą, czytelną w pełni funkcjonalną równie dobrze za 1500 PLN jak i dużo więcej w zależności od funkcjonalności jakie mają się na niej znaleźć oraz stopnia rozbudowania.
Nasze strony są w pełni responsywne (samoczynnie dostosowują się do każdego rodzaju urządzenia) i zorientowane na potrzeby Klienta.
Każda strona internetowa wykonana przez nas posiada własny system CMS umożliwiający jej samodzielną edycję co ułatwia wszelkie aktualizacje w przyszłości.

Tworząc stronę www z naszą agencją otrzymujesz:

  • doskonałą jakość wykonanego projektu
  • nieszablonowy wygląd strony
  • gwarancję wykonania strony zgodnej z umową i terminem
  • działanie strony w każdej przeglądarce
  • pełną responsywność witryny
  • możliwość rozwoju, rozbudowania strony
  • doradztwo w zakresie promowania w internecie
  • pomoc telefoniczną, mailową w razie pytań i wątpliwości

Wybierając naszą agencję interaktywną, kiedy zaprojektujemy już stronę internetową, nie zostaniesz z nią sam, będziemy o nią dbać, doradzać promować w sieci abyś miał z niej jak najwięcej profitów finansowych, nowych Klientów.
Na rynku jest wiele agencji w których ceny tworzenia stron są absurdalnie wysokie, dlatego zawsze trzeba porównać kilka ofert.
Jeśli chciałbyś uzyskać indywidualną ofertę na stronę internetową, prosimy o wysłanie maila lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdujacego się na podstronie "Kontakt".
Wycenimy, doradzimy i być może zaczniemy współpracę.

Czy warto troszczyć się o strony www i ich optymalizację?

Dobrze zoptymalizowana, zaprojektowana, czytelna, prosta w obsłudze i wypromowana strona internetowa kształtuje wizerunek firmy w sieci.
Dzięki jej odpowiedniemu prowadzeniu i promowaniu znajdzie się ona wysoko w Google, co spowoduje wiekszą liczbę odwiedzin Państwa strony przez potencjalnych Klientów.
Wiąże się to ze zwiększeniem ruchu i przepływu finansowego w firmie. Profesjonalnie stworzona strona spowoduje, że Klient na niej zostanie dłużej, zainteresuje się nią i co najważniejsze, zaufa firmie czy przedstawionej ofercie.
Te czynniki wpłyną na korzyści finansowe przedsiębiorstwa w przyszłości i powiększenie obecnej rzeszy klientów firmy.
Wyślij do nas zapytanie ofertowe o stronę internetową,
a my postaramy się sprostać wymaganiom i przygotować korzystną cenowo propozycję współpracy.

-30%

SEO podczas pozycjonowania strony

SEO (Search Engine Optimization) - jest to długotrwały proces, zgodny ze wskazówkami Google mający na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji stron internetowych w naturalnych (inaczej organicznych) wynikach wyszukiwania poprzez optymalizację stron www pod kątem wyszukiwarek.

Zrozumienie tego, czym jest pozycjonowanie, to zawsze klucz do udanej współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a specjalistą od pozycjonowania. Jest to bowiem zupełnie nowe podejście do promowania serwisów internetowych, które nie posiada żadnego bliskiego historycznego odpowiednika. Można nawet powiedzieć, że jest to filozofia bycia w Internecie, która wyewoluowała naturalnie wraz ze wzrostem popularności wyszukiwarek internetowych. Klasyczna reklama próbuje przekonywać potencjalnego klienta. Proces pozycjonowania nastawiony jest na przekazanie informacji o firmie, jej produktach czy usługach. Jeżeli jest to firma lokalna z Konina należy optymalizację strony przeprowadzić w kierunku fraz z tej lokalizacji. Ma to kluczowe znaczenie dla jej sukcesu i wcale nie jest działaniem unikalnym dla Internetu. Klasyczne firmy działające tylko w świecie realnym podejmują dokładnie takie same działania.
SEO optymalizacja jest bardzo powiązana z początkowym procesem projektowania stron www, ponieważ już w początkowym etapie tworzenia strony można zastosować pewne działania optymalizacyjne skierowane na określone, wybrane frazy.

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzoną stronę www

Wygląd strony jaki Ci zaproponujemy będzie nowoczesny, unikalny i dostosowany do Twoich wymagań.
Zadbamy o jej każdy, najmniejszy szczegół i zoptymalizujemy pod wymagania wyszukiwarek internetowych.
Będziecie obserwować konkurencję z góry, z najwyższych pozycji w Google, dzięki czemu pozyskasz więcej Klientów i prestiż w Internecie. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja od lat.

Nasi Klienci

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

MENU