Tworzymy estetyczne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, strony www

Zadaniem strony internetowej jest przyciąganie potencjalnych Klientów, ale to nie wszystko!
Internauta musi zainteresować się stroną, zostać z nią na chwilę i dopiero wtedy skorzysta z Twoich usług.
Najlepsza witryna internetowa to miejsce w sieci, do którego internauta chce wracać.

Tworzenie responsywnych stron www, które samoczynnie dostosowują się różnego rodzaju urządzeń typu smartfon, lablet czy laptop.

Dobrze przygotowana witryna internetowa np. w formie sklepu internetowego może być kompletną platformą, na której przedsiębiorca oprze niemal całą swoją działalność gospodarczą.

Pokaż się w sieci z najlepszej strony i zdobądź nowych Klientów z Konina, Poznania i okolic.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tworzenie stron w Koninie, realizacja

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

Zajmiemy się zaprojektowaniem strony www dla Twojej firmy

Zespół ACTIVATE to grupa doświadczonych fachowców, którzy pracowali już przy niejednej stronie i dla bardzo różnych branż. Podpowiemy, co sprawdzi się najlepiej, zapewnimy wsparcie przy technicznym uruchamianiu usługi oraz zadbamy o stronę techniczną całego przedsięwzięcia.

Portale internetowe to najbardziej zaawansowane strony internetowe, które mogą pełnić równocześnie strony domowej, ale zazwyczaj stanowią do niej dodatek. Takie serwisy bezpośrednio odwołują się do klasycznej idei portali internetowych, czyli do miejsc, gdzie poszukuje się pogłębionych informacji na określone tematy. Ich podstawowym wyznacznikiem jest wielkość i bogactwo zasobów, do jakich dostęp uzyskuje internauta. Może tutaj poczytać o branży, może obejrzeć materiały multimedialne, często może także w chodzić w interakcje z innymi użytkownikami portalu w oparciu o mechanizmy społecznościowe. Skala portalu zależy od środków, jakie się chce na niego przeznaczyć i zazwyczaj więcej oznacza lepiej, ponieważ portal ułatwia budowanie marki i do tego w bardzo istotny sposób przyczynia się do uzyskania dobrego wyniku
pozycjonowania.

Tworzenie stron a czas ładowania strony Klienta z Konina, Poznania

Internauci cenią swój czas i często są ograniczeni limitem transferu danych. Dlatego znacznie bardziej cenione są strony internetowe, które ładują się szybko i wymagają mniejszej ilości danych. Konieczne jest także optymalizowanie działania elementów na stronie przeznaczonej dla przedsiębiorców z Konina w celu zapewnienia ich optymalnego działania na urządzeniach o ograniczonych mocach obliczeniowych. Tylko profesjonalny Web Designer jest w stanie stworzyć użyteczną i efektowną stronę internetową, która będzie też płynnie działała nawet na słabszych urządzeniach.


Strona musi być funkcjonalna – łatwe odnajdywanie poszukiwanych treści.
Dobrze zaprojektowana strona internetowa
musi umożliwiać łatwe odnajdywanie treści, które interesują użytkownika.

Pojawiają się tutaj nawet określone wymogi prawne dotyczące na przykład informacji o plikach cookie (ciasteczkach).. W praktyce większe znaczenie ma chociażby przygotowanie skutecznej wyszukiwarki pozwalającej odnajdywać określone artykuły czy produkty na stronie. Odpowiednie stworzenie strony internetowej to ogromna dziedzina wiedzy oparta na rozległej teorii i wieloletnim doświadczeniu twórców.
Zastosowana musi być optymalizacja SEO – przygotowanie do pozycjonowania.
Pozycjonowanie odbywa się przede wszystkim poprzez tak zwany link-building, ale w praktyce nie ma możliwości uzyskania pozytywnych efektów pozycjonowania bez odpowiedniego przygotowania strony internetowej do obsługi botów indeksujących Internet. Możliwa jest adaptacja każdej strony internetowej do wymogów wyszukiwarek, ale znacznie lepsze efekty przynosi przygotowywanie stron internetowych do tego celu już na etapie tworzenia stron www. Jest to na tym etapie proces naturalny, który nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Jest to realizowane przez specjalistę świadomego wymagań SEO poniekąd przy okazji tworzenia pozostałych rozwiązań.

Strona internetowa musi działać - Responsive Web Design

Internauta może korzystać z bardzo różnych rozwiązań w celu uzyskania dostępu do strony internetowej. Liczba systemów operacyjnych na komputerach osobistych ciągle rośnie i bynajmniej nie ogranicza sie tylko do produktów z rodziny Windows. Oprócz komputerów wykorzystywane są urządzenia mobilne, które za niedługo staną się głównymi odbiorcami treści. Ich zróżnicowanie jest przeogromne. Na lokalnym rynku Konińskim pojawiają się też nowoczesne urządzenia typu SMART, na przykład lodówki i telewizory. Wszystkie te urządzenia muszą być w stanie poprawnie wyświetlić treści strony i korzystać z wbudowanych w nią funkcji.

Ile kosztuje zaprojektowanie strony w Koninie?

Projektowanie stron jest fundamentem na którym każda firma z Konina i okolic opiera swoją obecność w internecie. Firma może w praktyce zorganizować swoją działalność w internecie w oparciu o jedną z trzech podstawowych form:

 • Strony domowej (wizytówkowej)
 • Strony www w katalogiem produktów
 • Strony internetowej z wiekszą ilością funkcjonalności

Profesjonalne zakładanie stron w Koninie przeznaczone jest przede wszystkim dla klientów, którzy nie oferują produktów i usług bezpośrednio przez internet, a podstawowym celem ich serwisów jest udzielenie informacji o firmie. Na takiej stronie powinny znajdować się podstawowe informacje o firmie, jej misja i wartości, przedstawienie oferty oraz dane teleadresowe umożliwiające nawiązanie z nią kontaktu.
Koszt strony zaczyna się od 1500 zł netto i jest głównie zależny od jej obszerności, ilości funkcjonalności jakie się na niej mają znajdować.

Chcesz zaistnieć w internecie?
Pokaż się z najlepszej strony.

Stworzymy i wypromujemy dla Ciebie stronę internetową, która przyciągnie nowych Klientów z Konina i okolic.

Klient w sieci nie zna Twojej firmy – widzi tylko stronę internetową.

Zaproponuj mu usługę, którą polubi.

W zależności od Twoich wymagań zaprojektujemy dla Ciebie zarówno prosta stronę informacyjną jak obszerną np. w postaci portalu internetowego.
Rozpoczynając pracę analizujemy najpierw konkurencję w danym mieście, w tym przypadku jest to Konin.

Najważniejsze są sam klasyczny adres, adres email oraz telefon. Strony wizytówkowe mogą posiadać zaawansowane mechanizmy nawiązywania kontaktu, na przykład chat online z pracownikiem firmy, nowoczesne uzupełnienie infolinii. Są zazwyczaj także bardzo widowiskowe od strony graficznej.

Dostępność mobilna stron internetowych z Konina – wymóg XXI wieku

Poważnym problemem jest tutaj odpowiednie wyświetlanie serwisów na wszystkich urządzeniach. Strona internetowa dowolnego rodzaju przystosowana do wyświetlania na dużym ekranie panoramicznym nie będzie działała prawidłowo na urządzeniu przenośnym o klasycznym formacie wyświetlacza. Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju funkcje, które mogą być zbyt złożone dla niewielkich ekranów dotykowych. Rozwiązanie problemu może pryzmować dwie postacie.  

 • Strony dedykowane

Pierwszym rozwiązaniem problemu braku kompatybilności było projektowanie stron www na potrzeby urządzeń mobilnych, początkowo głównie telefonów, potem także tabletów. Było to rozwiązanie skuteczne i cały czas jest jeszcze stosowane przez wiele portali internetowych posiadających swoją wersję główną i zwykle poważnie okrojoną wersję mobilną. Jest to jednak rozwiązanie dalece niewygodne, ponieważ wersja mobilna bardzo często okazuje się nie przystawać do wielu urządzeń mobilnych i jej ograniczenia powodują, że użytkownicy mobilni wolą pozostać przy wersji „na komputer”, nawet jeśli oznacza to konieczność godzenia się na określone niedogodności. Dla firmy z Konina takie rozwiązanie oznacza koszty związane z równoległym prowadzeniem co najmniej dwóch powiązanych, ale technologicznie różnych serwisów.

 • Responsive Web Design

Responsive Web Design można określić jako projektowanie strony w sposób adaptacyjny, czyli w oparciu o elementy skalowalne. Takie elementy wykrywają rodzaj urządzenia i jego możliwości techniczne, w tym przede wszystkim rozmiar ekranu, po czym dostosowują swoje atrybuty do możliwości tego urządzenia. Proces przebiega w pełni automatycznie bez jakiegokolwiek udziału użytkownika oraz bez konieczności wykonywania dodatkowej pracy przez twórcę strony. Każda nowa treść dodana do szablonu responsywne strony jest automatycznie konwertowana do elastycznej postaci.

Opieka nas serwisami www może oznaczać ich samo tworzenie, ale adaptację istniejących serwisów do wymogów współczesności, rozbudowę serwisów, naprawę niedziałającej funkcjonalności, jak również kwestie typowo techniczne, czyli na przykład hosting stron internetowych.

Prawidłowe projektowanie stron www dla lokalnych firm z Konina

Prawidłowe stworzenie strony internetowej oznacza przygotowanie jej do łatwej obsługi przez właściciela.

Standardem w dziedzinie tworzenia stron internetowych dowolnego typu jest wpisywanie ich w kontekst oprogramowania CMS (system zarządzania treścią).
Systemy zarządzania treścią mają najczęściej postać apletów internetowych dostępnych z poziomu przeglądarki, czyli intuicyjnych aplikacji internetowych pozwalających na daleko idące modyfikowanie treści w sposób nie wymagający wiedzy technicznej odnośnie projektowania stron internetowych np. dla firm z Konina. Mają one postać tak zwanych systemów WYSIWIG, czyli oferujących wyniki dokładnie w takiej samej postaci jak wizualizacja, na której wprowadza się zmiany. Jest to bardzo wygodne dla właściciela strony internetowej, ponieważ w celu dokonywania drobnych poprawek czy publikowania nowych treści merytorycznych nie ma potrzeby angażowania specjalistów od tworzenia stron internetowych.

Ile kosztuje wykonanie strony www w mieście Konin?

Ceny stron internetowych zaczynają się już od 1500 zł netto w górę. Cena zależy od wielu czynników, funkcjonalności jakie ma strona zawierać. Ile ma mieć podstron i od wielu innych czynników dlatego najlepiej zadzwonić lub mailowo ustalić koszt utworzenia strony, portalu czy sklepu internetowego.

Osoba odpowiedzialna za wykonanie strony musi być przynajmniej po części estetą, by jej dzieło w odpowiedni sposób przemawiały do użytkownika.

Co to oznacza?
 • Strona internetowa musi być wpisana w identyfikację wizualną firmy. Jest to taki sam element organizacji jak chociażby jej siedziba.
 • Więcej nie oznacza lepiej. Przejrzystość jest niemal zawsze ceniona dużo bardziej niż bogactwo materiałów.
 • Prezentacja najważniejszych treści na stronie musi wykonana odpowiednio. Internauta nie może nigdy mieć wątpliwości co do przedstawionej mu treści.
 • Informacja dla internauty musi być kompletna. Jeśli coś nie mieści się na stronie, trzeba to streścić lub efektywniej podzielić tematycznie.
 • Na stronie nie może być żadnych elementów zniechęcających czy irytujących internautę, bo ją po prostu zamknie.
 • Treści na stronie powinny mieć unikalny wygląd, ponieważ internauta pominie to, co już kiedyś widział, nawet jeśli było to tylko coś podobnego.

Nie wystarczy tylko raz stworzyć strony internetowej i zapomnieć, że istniała.

Masz już swoją stronę? Uczynimy ją lepszą

Twoje wcześniejsze inwestycje wcale nie muszą przepaść. Oferta naszego zespołu jest skierowana nie tylko do nowych projektów, ale także do firm działających już w sieci. Dostosujemy Twoją stronę do wymogów nowoczesnego Internetu, dopasujemy ją do potrzeb odbiorców oraz zajmiemy się jej wszystkimi elementami od rozwiązań technicznych po uzupełnianie treści. Ty skup się spokojnie na swoich klientach. Nie masz jeszcze strony? Czas na naszą magię Twoje pierwsze kroki w sieci będą wyjątkowo proste, bo to my zajmiemy się wszystkim od postawienia serwera i wykupienia domeny, po stworzenie projektu graficznego oraz funkcjonalnego strony. Nie będziemy Cię zanudzać kwestiami technicznymi, ale damy Ci narzędzia do monitorowania naszych postępów oraz wyników naszych prac. Koszty też nigdy nie będą zaskoczeniem.

Projektowanie strony www w Koninie

Konińscy internauci cenią swój czas i często są ograniczeni limitem transferu danych. Dlatego znacznie bardziej cenione są strony internetowe, które ładują się szybko i wymagają mniejszej ilości danych. Konieczne jest także optymalizowanie działania elementów na stronie w celu zapewnienia ich optymalnego działania na urządzeniach o ograniczonych mocach obliczeniowych. Tylko profesjonalny Web Designer jest w stanie zaprojektować użyteczną i efektowną stronę internetową, która będzie też płynnie działała nawet na słabszych urządzeniach.

Do zobaczenia

Jeśli planujesz wykonanie strony internetowej, sklepu online czy portalu prosimy o kontakt z nami.
Spotkamy się w dogodnym dla Ciebie miejscu w Koninie lub w naszej siedzibie firmy, omówimy szczegóły i rozpoczniemy współpracę.
 


Okolice Konina jak i samo miasto, cały czas się rozwija, firm jest coraz więcej i konkurencja rośnie z dnia na dzień w google na rynku lokalnym dlatego warto się promować w sieci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

MENU