Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu komunikacji z Firmą ACTIVATE Sp. z o.o., z siedzibą w ul. Konwaliowa 4/11, 62-510 Konin.
W celu;
- przygotowania i wysłania (np. drogą elektroniczną) oferty sprzedaży, ewentualnej umowy, a w dalszej kolejności po wykonaniu usługi, do wystawienia faktury na podstawie zamówienia lub umowy.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być partnerzy świadczący usługi na rzecz Firmy ACTIVATE Sp. z o.o. ul. Konwaliowa 4/11, 62-510 Konin, wyłącznie w zakresie określonym w przepisach prawa.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane
przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych albo do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z administratorem danych pod adresem e-mail: biuro@activate.pl lub numerem tel. 518 936 711.
Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 RODO.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close