Skuteczna
agencja SEO/SEM z Konina
 
 Aktywuj się w Google! 

 

 

Pozycjonowanie stron www

To najważniejszy element promocji firm w sieci. Jest to odpowiednia optymalizacja strony pod wyszukiwarkę internetową, mająca na celu zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Ten proces polega na jak najlepszym dostosowaniu strony do wymagań Google aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach organicznych na określone fachowo wybrane frazy kluczowe. Pozycjonowanie stron internetowych i jego cena zależy głównie od lokalizacji i konkurencyjności branży. Oferujemy lokalne pozycjonowanie w Koninie w wyszukiwarce Google, optymalizację stron pod SEO.

Jakie są zalety pozycjonowania?

Najważniejszą z nich jest znacznie zwiększona liczba potencjalnych klientów poprzez uzyskanie wysokich pozycji w Google. Odpowiednie pozycjonowanie buduje wizerunek firmy w sieci, obejmuje praktycznie nieograniczony zasięg oraz jest stosunkowo tanie w porównaniu z inną formą reklamy ogólnopolskiej czy lokalnej np. dla miasta Konin, gdzie mieści się nasza główna siedziba. Strona internetowa wypozycjonowana w wyszukiwarce daje prestiż, zwiększa obroty i przewagę nad konkurencją.


 

Optymalizacja stron (SEO)

Optymalizacja pod pozycjonowanie to szereg działań, wykonywanych w trakcie tego procesu mających za zadanie uzyskanie najlepszej jakości kodu strony, linkowania wewnętrznego. Staramy się osiągnąć jak najwyższą ocenę robotów wyszukiwarek dla danej witryny oraz podnieść tym samym jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Należy wykonać audyt strony pod kątem treści a także struktury i analizy kodu źródłowego. Trzeba przeanalizować nagłówki i metetagi stron zaindeksowanych oraz szereg innych ważnych zależności.

Pozycjonowanie lokalne w Koninie

Każdy z nas codziennie korzysta ze smartfona, tabletu czy laptopa będąc większość czasu online aby być w stałym kontakcie z rodziną czy znajomymi. Tego typu urządzenia rozpoznają naszą lokalizację dzięki czemu wpisując w wyszukiwarce Google cokolwiek, czego w danej chwili szukamy pojawiają nam się wyszukiwania lokalne dla tego określonego miejsca, lokalizacji w której się obecnie znajdujemy. Dlatego warto się pozycjonować lokalnie na przykład w Koninie czy innych miastach aby być blisko swoich potencjanych Klientów szukających w internecie produktów czy usług.

Zobacz nasze portfolio WWW

Poniżej kilka zrealizowanych stron internetowych wykonanych w ostatnim czasie oraz zoptymalizowanych pod pozycjonowanie w Google.
Zachęcamy również do obejrzenia pozostałych naszych prac.Pozycjonuj się lokalnie

Pozycjonowanie stron (SEO) już od kilku lat uchodzi za zdecydowanie najlepszy sposób na promowanie swojej strony. Spowodowane jest to przede wszystkim gigantycznymi korzyściami, jakie można uzyskać dzięki szczytowym miejscom w wynikach wyszukiwania dla najważniejszych dla firmy fraz przy zachowaniu niskiej ceny.


Niekwestionowaną zaletą pozycjonowania jest to, że z czasem jego efekty się poprawiają, a cennik lokalny ustalony początkowo nie rośnie.


Niewielki miesięczny abonament pozwala dobrze działającej firmie z Konina czy okolic na powolne budowanie swojej pozycji w Internecie tak, by w stosunkowo krótkim czasie wskoczyć na zupełnie nowy poziom działalności. Pozyskiwanie nowych klientów dla takiej firmy jest coraz tańsze, więc w pewnym momencie opłaca się skokowo zwiększyć skalę jej działania.
Prawidłowo prowadzone pozycjonowanie strony www dla firm z Konina przynosi efekty stosunkowo szybko.
Stworzona w oparciu o zasady SEO strona Internetowa pozostaje użyteczna, nawet jeśli nie jest poprawiana.
Miejsce w wyszukiwarkach także tracone jest bardzo powoli. Dlatego zaprzestanie działań promocyjnych ze względu na chwilowe problemy z gotówką nie będzie żadnym problemem.
Jedyną wadą tej uslugi jest to, że zazwyczaj nie przynosi dobrych rezultatów na samym początku. Każdy rynek jest bowiem mocno konkurencyjny. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystywanie strategii uzupełniających, takich jak na przykład Google Adwords, które mogą być potem sukcesywnie wygaszane lub ograniczane do obszarów, gdzie proces pozycjonowania stron nie jest efektywny kosztowo.

Pozycjonowanie w Koninie

Stronyinternetowe będące najlepiej ocenione przez wyszukiwarkę windują do góry na najwyższe pozycje. Gigantyczne znaczenie dla sukcesu przedsięwzięcia ma sama strona internetowa klienta z Konina, która będzie pozycjonowana. To od niej, od jej wewnętrznej budowy zależeć będzie, czy pozycjonowanie w ogóle ma szansę na sukces i dopiero po takiej analizie witryny przedstawiamy ofertę z cennikiem lokalnym dla danych fraz kluczowych. W drugiej dekadzie XXI wieku wszystkie strony budowane dla celów komercyjnych są tworzone w oparciu o wymagania marketingu internetowego. Bardzo często na początku współpracy okazuje się jednak, że strona klienta nie jest dobrze zoptymalizowana co może się wiązać z wyższymi cenami na poszczególne frazy.

Spowodowane może to być kilkoma nieraz występującymi łącznie czynnikami:

 • strona internetowa budowana była przez osobę nie posiadającą wiedzy o pozycjonowaniu;
 • serwis rozrastał się organicznie poprzez dodawanie do niego treści ad hoc bez odpowiedniej konsultacji ze specjalistą SEO;
 • strona klienta została zbudowana profesjonalnie, ale w oparciu o wymogi, które są już dzisiaj nieaktualne;
 • ewolucja profilu klienta spowodowała, że muszą być zastosowane bardziej zaawansowane narzędzia, a strona była przygotowywana efektywnie kosztowo do wspierania prostszych rozwiązań.

Szczególnie niebezpieczna jest tutaj sytuacja, w której klient posiada stronę budowaną według założeń SEO przed 2013 rokiem. W 2013 roku pojawiła się gigantyczna aktualizacja mechanizmów indeksowania Internetu przez roboty wyszukiwarek, która miała na celu wyeliminowanie patologii na rynku pozycjonowania stron. Wówczas przed wyceną należy najpierw zmienić stronę internetową na odpowiadającą obecnym trendom ustalanym przez wyszukiwarki.

 

Różnice między seo a sem w pozycjonowaniu

 

Te patologie oparte były na mechanicznych, bezwartościowych z punktu widzenia klienta powtórzeniach i w efekcie promowane były serwisy, które czasami nie posiadały żadnych przydatnych treści. Takie działania były bardzo tanie i nie wymagały żadnej wiedzy. Były mimo to bardzo skuteczne, więc zmuszeni do ich stosowania były także poważne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych. Nie był to z ich strony błąd – takie były realia. Dzisiaj podtrzymywanie tego mechanizmu może skutkować nakładaniem kar przez wyszukiwarki na strony internetowe i ich ukrywanie w wynikach.

Z tego powodu pierwszym kosztem w działaniach SEO jest zazwyczaj adaptacja strony internetowej.

Możliwe są tutaj dwa scenariusze:

 1. Budowa strony internetowej dla firmy z Konina od zera;
 2. Adaptacja istniejącej strony internetowej.

Jest to decyzja, którą przedsiębiorca z Konina będzie musiał podjąć we współpracy z partnerem SEO. W praktyce nie zdarza się, by strony klientów nie wymagały żadnych zmian. Jeśli są to zmiany kosmetyczne, można je wprowadzić minimalnym nakładem sił. Dzieje się tak na przykład w sytuacji, kiedy specjalista SEO ukrywa niektóre treści pojawiające się na stronie przed robotami, by nie miały one kontaktu z treścią o małej wartości merytorycznej, na przykład ze stroną logowania czy z formularzami zwrotu towaru w sklepach internetowych.

Jeśli jednak działania adaptacyjne muszą obejmować podstawową strukturę witryny, możliwe jest, że nie będzie się dało osiągnąć optymalnego efektu. W takiej sytuacji konieczne jest albo pogodzenie się ze zmniejszeniem efektywności pozycjonowania stron + wyższe ceny za tą usługę, albo przygotowanie strony internetowej od początku. Obie te sytuacje generują koszty i nie można powiedzieć, które z podejść jest lepsze bez poznania szczegółów działania konkretnego klienta.

 

Pozycjonowanie lokalne w Koninie

 

Koszty dla klienta może generować analiza sytuacji zastanej, ale zazwyczaj ten element jest kosztem samego zespołu pozycjonującego. Analiza sytuacji ma kluczowe znaczenie dla planowania oraz realnego wykonywania działań z zakresu pozycjonowania. Analiza ma zawsze charakter wewnętrzny i zewnętrzny.

SEM/SEO – pozycjonowanie w niskiej cenie

Usługi z zakresu pozycjonowania i promowania stron internetowych zawsze powinny mieć jeden cel: zwiększenie zysków dla klienta korzystającego z promowania. Dlatego realnymi miernikami naszych działań są wskaźnik zwrotu z inwestycji, niskie ceny i wskaźnik konwersji.
Staramy się również, by stale podnosiła się widoczność w Google dla wszystkich fraz.
Pomiar efektów kampanii to nie tylko metoda na wykazanie się przed klientem, ale przede wszystkim sposób na ocenę dotychczasowych działań. Dzięki obserwacji skutków podejmowanej promocji można:

 • Zwiększać sprzedaż;
 • Przyciągać więcej nowych użytkowników do strony klienta;
 • Maksymalizować konwersję;
 • Podnosić widoczność fraz kluczowych.

Podstawowym celem operacyjnym pozycjonowania jest uzyskanie pozycji w top10 wyników dla wybranych fraz, ale celem strategicznym jest zwiększenie zysku firmy, więc konieczne jest ciągłe analizowanie, czy praca nad konkretnymi celami szczegółowymi realizuje cel najważniejszy.

 

Czy warto się pozycjonować?

Poprzez pozycjonowanie specjalista SEO jest w stanie zaoferować klientowi korzyści pojawiające się w kilku różnych systemach odniesienia. Przy wszystkich zaletach płynących z pozycjonowania ogólnopolskiego czy lokalnego w regione Konina, nie mniej ważne jest to, że jest to usługa świadczona z zapewnieniem pełnego systemu monitorowania jego efektów. Wszystkie działania z zakresu SEO podlegają nieustannej analizie i z czasem ich skuteczność zawsze rośnie dzięki licznym poprawkom w wykorzystywanej strategii.
 

Oferta pozycjonowania to tak naprawdę:


 • zwiększenie obrotów firmy, zdobywanie nowych klientów dzięki większej liczbie zapytań

 • ekspansja na rynku

 • skuteczna walka z konkurentami i uzyskiwanie przewagi rynkowej

 • budowanie renomy firmy w internecie oraz poprawianie wizerunku marki

 • wyższa rozpoznawalność firmy

 • budowanie autorytetu branżowego

 • długofalowe efekty i niskie koszty reklamy globalnej


Przy wszystkich zaletach i korzyściach płynących z pozycjonowania, nie mniej ważne jest to, że jest to usługa świadczona z zapewnieniem pełnego systemu monitorowania jego efektów. Wszystkie działania z zakresu SEO podlegają nieustannej analizie i z czasem ich skuteczność zawsze rośnie dzięki licznym poprawkom w wykorzystywanej strategii. Aby wypozycjonować stronę do czołówki wyników w Google musi być ona odpowiednio przygotowana, zoptymalizowana, dlatego oferujemy także projektowanie stron internetowych, www zoptymalizowanych pod usługę SEO.

Jeśli działasz na rynku lokalnym

Wówczas aktywuj pozycjonowanie lokalne skierowane na Twoje miasto np. Konin, województwo lub gminę. Zadzwoń lub napisz do nas, a my doradzimy, wybierzemy frazy kluczowe wyszukiwane w danej okolicy i zaproponujemy korzystne warunki finansowe. Za frazy lokalne oferujemy ceny o 30% niższe. Frazy na rynku konińskim zaczynają się już od 19 zł za sztukę. Zapytaj o szczegóły oferty pozycjonowania i ciesz się większą ilością klientów w swojej firmie.

-30%

SEO podczas pozycjonowania strony

SEO (Search Engine Optimization) - jest to długotrwały proces, zgodny ze wskazówkami Google mający na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony internetowej w naturalnych (inaczej organicznych) wynikach wyszukiwania poprzez optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek.

Zrozumienie tego, czym jest pozycjonowanie, to zawsze klucz do udanej współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a specjalistą od pozycjonowania. Jest to bowiem zupełnie nowe podejście do promowania serwisów internetowych, które nie posiada żadnego bliskiego historycznego odpowiednika. Można nawet powiedzieć, że jest to filozofia bycia w Internecie, która wyewoluowała naturalnie wraz ze wzrostem popularności wyszukiwarek internetowych. Klasyczna reklama próbuje przekonywać potencjalnego klienta. Proces pozycjonowania nastawiony jest na przekazanie informacji o firmie, jej produktach czy usługach. Jeżeli jest to firma lokalna z Konina należy optymalizację strony przeprowadzić w kierunku fraz z tej lokalizacji. Ma to kluczowe znaczenie dla jej sukcesu i wcale nie jest działaniem unikalnym dla Internetu. Klasyczne firmy działające tylko w świecie realnym podejmują dokładnie takie same działania.
SEO optymalizacja jest bardzo powiązana z początkowym procesem realizacji stron www, ponieważ już w początkowym etapie projektowania strony www można zastosować pewne działania optymalizacyjne skierowane na określone, wybrane frazy.

Jaką formę reklamy wybrać?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli połączymy pozycjonowanie i linki sponsorowane wówczas otrzymują Państwo rabat. Takie rozwiązanie jest najskuteczniejsze, ponieważ trafia do największej ilości potencjalnych Klientów a zarazem jest ekonomiczne.

Nasi Klienci

 

Pytania i odpowiedzi dotyczące usługi pozycjonowania stron (SEO)

Czy pozycjonowanie należy traktować jako reklamę?

Z punktu widzenia firmy jest to reklama i to niewiarygodnie skuteczna a zarazem tania. Dzięki niej możliwe
jest uzyskanie większej liczby odwiedzin od dobrze wyselekcjonowanych klientów oraz uzyskanie celu w postaci większego zaangażowania klientów na stronie. Mowa tutaj o przeglądaniu oferty, dokonywaniu zakupów czy wypełnianiu formularzy kontaktowych. Z drugiej strony, proces pozycjonowania nie jest odbierany przez internautów jako reklama, ponieważ nie ma tu elementu bezpośredniego promowania produktu czy usługi. Klient poszukuje i klient otrzymuje odpowiedź na swoje zapytanie. W jego oczach jest to zjawisko neutralne, czyli wiarygodne.

Jak kampanie Google Ads wpływają na pozycjonowane strony?

Kampanie linków sponsorowanych, tak zwane kampanie Ads, oferowane są zazwyczaj w tandemie z klasycznym pozycjonowaniem (SEO). Są to jednak działania, które nie mają bezpośredniego wpływu na siebie nawzajem. Stanowią dla siebie uzupełnienie.
SEO jest działaniem o profilu strategicznym. Wymaga ono stworzenia odpowiedniej, nowoczesnej,
responsywnej i dobrze zoptymalizowanej strony internetowej. Jest to jednak jedynie początek, ponieważ strona musi posiadać wartościowe treści i ich zawartość musi być realnie doceniona przez internautów. Wyszukiwarki mierzą czas kontaktu internauty z treściami i jego zachowania wobec nich.
Do tego koniecznym elementem jest budowanie prestiżu strony i całej marki poprzez sieć odniesień do innych, wartościowych stron. Baza linków ma ogromne znaczenie. To wszystko jest zadaniem nierzadko na lata, a klienci potrzebni są od zaraz. Dlatego właśnie kampanie pozycjonowania uzupełnia się przez AdWords, płatne reklamy, których efekt jest natychmiastowy, chociaż jednorazowy. Stanowią one idealny sposób na promocję w czasie, kiedy samo pozycjonowanie nie wystarcza do uzyskania odpowiedniego zasięgu.

Kiedy wpiszę nazwę mojej firmy, jest pierwsza w wynikach. Co tu jeszcze pozycjonować?

Gratulacje, ale ilu potencjalnych klientów poszukuje nazwy firmy? Zdecydowanie więcej osób chce „komputery
Poznań”, „tanie wycieczki do Egiptu” albo „impreza sylwestrowa Zakopane”. Takie osoby nie celują w żadną konkretną firmę i liczy się dla nich produkt, który mogą dostać w wielu miejscach. Zadaniem pozycjonowania jest to, by firma pojawiła się na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania właśnie po wpisaniu takiej frazy – czegoś związanego z działalnością firmy i jej produktami lub uslugami. Pozycjonowanie stron pozwala zdobywać zupełnie nowych klientów.

Czy można uzyskać gwarancję osiągnięcia topowej pozycji?

Odpowiedź brzmi nie. Pozycjonowanie ma charakter wyścigu pomiędzy wieloma konkurującymi podmiotami, starającymi się osiągnąć jak najwyższe miejsce. Dlatego profesjonalny specjalista od SEO nigdy nie obieca pierwszego miejsca dla popularnej frazy, a nawet tak zwane frazy długiego ogona mogą być nieosiągalne. Zawsze może znaleźć się podmiot, który wykorzysta zasoby niewspółmiernie duże do zysku płynącego z wysokiej pozycji. Tym niemniej, stała współpraca z dobrym ekspertem od SEO oznacza stały wzrost rankingów przy niewielkim koszcie konwersji, czyli zdobycia klienta.

Kiedy należy zacząć się pozycjonować: po zbudowaniu nowej strony internetowej, czy wcześniej?

Strona internetowa to wizytówka firmy w sieci. Ten truizm nie wyczerpuje jednak zadań, jakie powinna pełnić
witryna. Obecnie priorytetem ma być dla niej nie tyle ładny wygląd, co funkcjonalność i dobra optymalizacja. Wyszukiwarki mają bardzo ściśle określone, chociaż nie zawsze w pełni jawne oczekiwania wobec stron internetowych i musza one być do nich dostosowane, by uzyskać odpowiednią pozycję.
Nie oznacza to, że gotowa strona internetowa nie może być dostosowana do potrzeb wyszukiwarek. Zazwyczaj
jednak znacznie bardziej skomplikowanym zadaniem jest przekształcanie gotowego już tworu niż przygotowywanie
nowego. Czysta karta pozwala na dowolne wybranie technologii, skorzystanie z optymalnego ystemu CMS i dostosowanie wszystkich późniejszych treści do optymalnego szablonu.

Co będzie dobrym wstępem do promocji strony?

Promowanie strony musi zawsze opierać się o strategię. Jest to działanie skomplikowane i wielotorowe, więc
trzeba bardzo dokładnie określić oczekiwania i możliwości. Najlepiej jest to zrobić w oparciu o bezpośrednią rozmowę pomiędzy przedstawicielem firmy i specjalistą SEO. Pierwsze przygotowanie strategii zajmuje około 2 dni roboczych, chociaż oczywiście będzie ona potem cały czas ewoluowała w zależności od jej efektów.
Dobrym pomysłem na start jest wypełnienie formularza kontaktowego, co ułatwia specjalistom od pozycjonowania (SEO) przygotowanie do pierwszej rozmowy.

Kiedy można się spodziewać pierwszych efektów pozycjonowania?

Bardzo trudno jest odpowiedzieć na pytania odnośnie dokładnych wyników pozycjonowania. Jest to bowiem
działanie, które stanowi element wielkiego systemu wysiłków całego Internetu. My działamy i inni działają, a warunki gry ciągle się zmieniają. Dla mało popularnych fraz wyniki pojawiają się niemal natychmiast, ale jeśli konkurencja jest duża, trzeba się nastawić na powolną ewolucję.
Specjaliści SEO są w stanie zaoferować wyniki w ciągu kilku dni, jeśli strona, z którą pracują, jest odpowiednio
przygotowana do pozycjonowania. Na froncie najtrudniejszych, ale zarazem najbardziej zyskownych fraz uzyskanie realnego rezultatu, czyli miejsca w top10 wyników, może zająć nawet kilkanaście miesięcy.

Z jakich metod korzysta się przy pozycjonowaniu?

W pracy specjalisty od SEO kluczowe jest korzystanie z zaaprobowanych przez Google mechanizmów. Jest wiele
dróg na skróty, które jednak prędzej czy później zostają wykryte, po czym strona jest blokowana i cały wysiłek idzie nan marne.
Stosowanie bezpiecznych technik daje gwarancję uzyskiwania coraz lepszych wyników z czasem. Jest to głównie
optymalizacja samego serwisu, zamieszczenie na nim wartościowych treści, interakcja z użytkownikami strony, jak również budowanie wartościowej sieci odniesień do strony w Internecie.

Jak wiele słów kluczowych należy wybrać do promowania?

Odpowiednia ilość wyrażeń kluczowych zawsze zależy od kilku czynników:

 • Branży klienta;
 • Skali działania klienta;
 • Konkurencji na rynku;
 • Oczekiwanych rezultatów.

Są firmy, dla których promuje się 5-10 fraz kluczowych, a są firmy, które potrzebują ich ponad 100. Strategia zawsze ewoluuje z czasem.

Co jeszcze można zrobić dla lepszych efektów promocji?

Pozycjonowanie powinno być jednym, ale nie jedynym elementem promocji. Rozmowa o strategii pozycjonowania zawsze obejmuje także sugestie innych działań dla klienta, w tym zwłaszcza aktywności w przestrzeni, w której mogą pojawiać się potencjalni klienci. Takie podejście sprawia, że rośnie rozpoznawalność marki i internauta może być bardziej skłonny do kliknięcia w link na niższym miejscu wyników wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

MENU