Lokalne pozycjonowanie dla firm z Gniezna i okolic

Nasze działania marketingu internetowego sprawią, że będziesz bardziej widoczny w Internecie.
Ilość wejść na Twoją stronę internetową oraz zainteresowanie klientów wzrośnie.

Pozycjonowanie stron internetowych - cennik, Gniezno

Większość firm z Gniezna i okolic nie jest jeszcze niestety globalnymi markami, które podbijałyby cały świat. Żeby jednak zrobić przynajmniej pół kroku w kierunku światowej dominacji, warto jest mocno postawić na rynek lokalny i poprawienie na nim swojej pozycji.
W końcu większość branż działa tak naprawdę lokalnie i to ze swojego regionu zdobywa najwięcej klientów. Szansą na zawojowanie Gniezna i okolic jest pozycjonowanie lokalne, które będzie skierowane na to miasto.

Lokalny cennik pozycjonowania stron internetowych w wersji "Płatność abonamentowa" (cena za 1 frazę)

Przykładowe frazy:*

Cena / m-c
min. 10 fraz

Cena / m-c
min. 7 fraz
Cena / m-c
min. 5 fraz

masażysta Gniezno

34 PLN 43 PLN 55 PLN

stolarz Gniezno

25 PLN 36 PLN 46 PLN

dentysta Gniezno

35 PLN 44 PLN 59 PLN

terapeuta Gniezno

25 PLN 33 PLN 45 PLN

okulista w Gnieźnie

39 PLN 43 PLN 55 PLN

* Podane frazy w powyższej tabeli są przykładowe i wybrane z różnych branż. Fraz w zestawieniu powinno być minimum 5, jednak najkorzystniej jest wybrać 10 fraz kluczowych, wówczas cena za pojedyńczą pozycjonowaną frazę staje się zdecydowanie niższa.

Ceny podane w tabeli są cenami netto.

Bezpłatna wycena pozycjonowania

Administratorem Państwa danych osobowych jest ACTIVATE sp. z o.o. czytaj więcej

Specyfika pozycjonowania firm z Gniezna

Skuteczne pozycjonowanie, tak zwane SEO, to proces polegający na takim przebudowaniu strony i jej pozycji w Internecie, by miała ona bardzo wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania dla wybranych fraz. W ten sposób klienci poszukujący określonych towarów i usług trafiają na ofertę firmy i pomijają ofertę konkurencji. Firma będąca numerem jeden dla frazy w pisanej przez klienta od razu zyskuje prestiż lidera rynku i klient uznaje, że jej oferta jest przynajmniej potencjalnie najlepsza.
Takie globalne podejście jest przydatne na przykład wtedy, kiedy prowadzi się wysyłkowy sklep internetowy z towarami masowymi, które nie różnią się od siebie. Jeśli jednak wykonywana działalność ma cechy lokalne, bo na przykład nie opłaca się wysyłać towaru zbyt daleko lub usługę trzeba wykonać w siedzibie firmy, konieczne jest skupienie się na kliencie lokalnym. SEO zlokalizowane, nastawione na Gniezno, jest skuteczniejsze o szacunkowo więcej niż połowę, ponieważ dociera do optymalnego grona klientów i łatwiej przebija się wśród pozycjonującej konkurencji.

Pozycjonowanie lokalne jest po prostu lepsze

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest lepsze od pozycjonowania ogólnego? Dlatego, że maksymalizuje zalety pozycjonowania jako techniki sprzedażowej i minimalizuje jej koszty poprzez ograniczanie ilości treści docierających do osób, które na pewno nie skorzystają z usługi.
Warsztat samochodowy w Gnieźnie będzie naprawiał tylko samochody z Gniezna i okolic. Nikt nie przyjedzie z daleka, żeby zostawić tutaj swój samochód, a jeśli nawet, to tylko w wyniku awarii powstałej w czasie przejazdu przez Gniezno. Dlatego pozycjonowanie witryny warsztatu w skali kraju to koszty, które nie tylko nigdy się nie zwrócą, ale spowodują dodatkowe koszty.
Pozycjonowanie lokalne w znakomity sposób trafia do tych osób, które realnie chcą i mogą skorzystać z oferowanej usługi. W wielkich metropoliach takie pozycjonowanie prowadzi się nawet dla mniejszego obszaru niż miasto, na przykład dla dzielnicy.

Nasza lokalizacja

Konińska siedziba ACTIVATE znajduje się niedaleko Gniezna, ale nie ma żadnej potrzeby, by się tam osobiście stawiać. Zespół ACTIVATE wykonuje swoją pracę w sferze wirtualnej, dzięki czemu wszyscy pracownicy są w stanie działać na odległość bez żadnej szkody dla jakości wsparcia.

Dlaczego warto dołożyć Gniezno do pozycjonowanych fraz?

Obecność miasta w wyszukiwanej frazie sprawia, że efekty przychodzą szybciej.
Znacznie łatwiej jest podbić samo Gniezno niż cały kraj.

Ogromne znaczenie ma też to, że lokalne pozycjonowanie stron jest skuteczniejsze, gdyż nie tylko odnajduje osoby potencjalnie zainteresowane usługą, ale osoby szukające możliwości natychmiastowego z niej skorzystania w okolicy. Jest to najlepszy możliwy klient, ponieważ daje najwyższą gwarancję dokonania zakupu.
Warto podkreślać także to, że poprzez pozycjonowanie lokalne dla Gniezna zmniejsza się zbędny ruch i ilość nieefektywnej pracy, co zwyczajnie odciąża firmę.

Wycena pozycjonowania lokalnego
Podanie prostej wyceny pozycjonowania lokalnego nie jest niestety możliwe, ponieważ każdy klient jest wyjątkowy, ma swoją branżę i swój region oraz posiada inne cele w swojej działalności. W związku z tym u każdego klienta każdy z tych aspektów musi być zbadany i dopiero na tej podstawie można określić, ile wysiłku trzeba będzie realnie włożyć w wygranie wyścigu o najlepsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

Zakres usługi pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie lokalne jest usługą pozycjonowania, która została skierowana na konkretny obszar terytorialny. Jej podstawowe założenia są niezmienne w stosunku do klasycznego pozycjonowania, czyli działa się dwutorowo:

  • Wykonywana jest analiza strony klienta, optymalizuje się jej układ tak, by poprawić jej szybkość działania oraz dopasować do logiki oczekiwanej przez wyszukiwarki;
  • Tworzy się odpowiednie linki do strony z innych serwisów i promuje się ją w katalogach internetowych (np. Google Maps) i w serwisach społecznościowych.

Zobacz pozycjonowanie lokalne w innych miastach::

Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski

Pozycjonowanie Gniezno

Pozycjonowanie Leszno

Pozycjonowanie Łódź

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Pozycjonowanie Toruń

Pozycjonowanie Konin

Pozycjonowanie Poznań

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie Kalisz

Oceń nasze usługi

4.95 / 5 na podstawie 21 głosów
LOADING

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close