Serwis activate.pl informuje, że używa plików cookie, które są zapisywane na dysku Twojego komputera. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz więcej [zamknij]

Projektowanie stron Poznań, Konin,
pozycjonowanie stron www w rozsądnej cenie

Dlaczego my?

Zadzwoń: 518 936 711

e-mail: biuro@activate.pl

Dlaczego my?

Stawiamy na aktywność i rozwój.

Aktywność i rozwój to podstawa sukcesu w internecie. Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku i nieustannie się rozwija. Dzięki szkoleniom oraz zaangażowaniu każdego z nas gwarantujemy Państwu zadowolenie z naszych usług.
Tworzymy grupę młodych ludzi, którzy dzięki swojej wiedzy i wytrwałości zrealizują nawet najbardziej złożone projekty.
Zajmujemy się tworzeniem serwisów internetowych,  sklepów internetowych, aplikacji dedykowanych  oraz systemów zintegrowanych typu CRM.

Oferta naszej firmy obejmuje również  pozycjonowanie oraz linki sponsorowane, co jest praktycznie nieodłączną usługą realizowaną po zakończeniu każdego projektu.
Oferujemy jednocześnie fachowe doradztwo w zakresie określenia tych potrzeb i możliwości, jakie powinien posiadać produkt końcowy, aby w optymalnym stopniu spełniał wymagania potrzebne do zapewnienia skutecznej reklamy w internecie.
Usługi  jakie oferujemy są na wysokim poziomie technologicznym oraz elastyczne pod względem zmian i udoskonaleń w przyszłości, tak aby mieli Państwo możliwość nieustannie je rozbudowywać.
Staramy się aby nasza oferta odnośnie pozycjonowania czy projektowania była zawsze konkurencyjna w porównaniu z innymi firmami na rynku.
Każdy Klient traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie a projekt dla niego wykonywany lub usługa pozycjonowania jest dostosowana do jego potrzeb i wymagań.

 

© Activate - Agencja Interaktywna

Projektowanie stron Poznań Konin, tworzenie stron, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron www, Poznań, Konin aplikacje dedykowane, systemy cms, linki sponsorowane, e-commerce, sklepy internetowe, strony internetowe, agencja interaktywna Poznań, Konin - Projektowanie i tworzenie stron internetowych - Google+