Serwis activate.pl informuje, że używa plików cookie, które są zapisywane na dysku Twojego komputera. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz więcej [zamknij]

Projektowanie stron Poznań, Konin,
pozycjonowanie stron www w rozsądnej cenie

SEM linki sponsorowane

Zadzwoń: 518 936 711

e-mail: biuro@activate.pl

SEM Linki sponsorowane

To kolejny element, marketingu internetowego, potrzebnego do skutecznego wypromowania firmy.

Są to reklamy stron umieszczone powyżej wyników wyszukiwania w google, lub po prawej stronie. Dzięki temu klient w pierwszej chwili zwróci uwagę na tę stronę.

Tak jak przy pozycjonowaniu płacą Państwo jedynie za efekty, czyli za odwiedziny Waszej strony. Oznacza to, że każdy pieniądz wydany przez Państwa inwestowany jest w pozyskiwanie nowych klientów. Samo wyświetlenie się strony w wynikach wyszukiwania nic nie kosztuje! Dodatkowo Państwo sami określają dostępny budżet przeznaczony na tę usługę. Nasi specjaliści dopilnują, aby nie został on przekroczony.

Nie trzeba podpisywać  długoterminowych umów. Państwo decydujecie, czy po pierwszej kampanii chcecie przedłużyć okres trwania, czy nie. Dzięki temu można przeznaczyć drobną kwotę, na próbę i zobaczyć jakie będą efekty.

Dzięki sprecyzowaniu haseł, na jakie ma być wyświetlana strona, bądź tematyki stron internetowych, mamy pewność, że Państwa strona internetowa trafi do odpowiednich odbiorców zainteresowanych daną branżą.

Kampania jest elastyczna pod względem modyfikacji podczas jej trwania. Jeśli uznają Państwo, że hasła nie są odpowiednie, zmienimy je na inne. Jeśli stwierdzą Państwo, że chcą zwiększyć kwotę przeznaczoną na Google AdWords- zwiększymy ją w trakcie trwania kampanii.

© Activate - Agencja Interaktywna

Projektowanie stron Poznań Konin, tworzenie stron, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron www, Poznań, Konin aplikacje dedykowane, systemy cms, linki sponsorowane, e-commerce, sklepy internetowe, strony internetowe, agencja interaktywna Poznań, Konin - Projektowanie i tworzenie stron internetowych - Google+